• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

rolety tychy, polecicie ?

rolety tychy, polecicie ?

Wiecie może, kto zajmuje się roletami dzień noc w Tychach i ma idealne ceny? Zależy mi też na wysokiej, jakości materiałów.

Wariat

Posty: 1

 
Najtaniej zawsze wychodzi zamawianie w jednej firmy rolet i okien. Wtedy mamy bardzo dobrze dopasowany komplet, który jest trwały i estetyczny.

@marcelko

Posty: 13

 
Z tego, co wiem to bez problemów można znaleźć oferty z tanimi roletami w Katowicach, dlatego nie trzeba tutaj nawet pytania zadawać. Trzeba się rozglądać i uważnie słuchać reklam, a wtedy szybko można będzie trafić na taką firmę, która ma super ofertę dla nas.

Sehano

Posty: 3

 
U nas w domu są rolety zewnętrzne z Katowic od firmy, która zaproponowała nam najlepsze warunki. Wymagań za wielkich nie mieliśmy, lecz na pewno nie chcieliśmy niepotrzebnie przepłacić za rolety. Nie ulega wątpliwości w przypadku rolet zewnętrznych liczy się, jakość materiałów, albowiem tylko wtedy taka roleta spełnia w stu procentach swoje powinność.

Elektros

Posty: 5

 
Zamówiłem plastikowe okna z Katowic i firma wszystko dla mnie wykonała. Nie ulega wątpliwości były to okna z montażem, bowiem nie mam zamiaru tego robić sam. Na tym trzeba się znać i trzeba mieć na to czas. Wolę dopłacić i mieć kompletną usługę. Tym niezwyklej, iż tak naprawdę wcale to nie kosztowało tak dużo jak niektórym się mogło to wydawać.

saradonin

Posty: 5

 
Z tego, co wiem to bez problemów można odszukać oferty z tanimi roletami w Katowicach, wobec tego nie trzeba tutaj nawet pytania zadawać. Trzeba się rozglądać i uważnie słuchać reklam, a wówczas szybko można będzie trafić na taką firmę, jaka ma super ofertę dla nas.

Gucio

Posty: 9

 
Znalazłem oferty z roletami dzień noc z Katowic na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta.html. Nie zagłębiałem się za mocno w te oferty, ale na pierwszy rzut oka wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Zerknijcie sami i oceńcie jak to wygląda?

berry182

Posty: 26

 
Miałem na miary na firmę, jaka ma w Katowicach rolety, natomiast nie mogę obecnie tego znaleźć, mieli wszystkie rodzaje rolet, dlatego dopasowanie czegoś dla siebie nie powodowało żadnych kłopotów. Ceny też były niskie.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Montowałem rolety zewnętrzne z Tych i jestem bardzo zaspokojony. Firma ma rolety różnego typu. Można wybrać różne systemy, wobec tego trzeba to sprawdzić, aby się przekonać, który model jest dla nas właściwy. Roleta zewnętrzne to zabezpieczenie poprzez złodziejami i należałoby ją mieć.

Mariusz

Posty: 27