• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

okna świdnica, polecicie firmę ?

okna świdnica, polecicie firmę ?

Poszukujemy porządnej firmy, co oferuje okna w Świdnicy. Macie kogoś upatrzonego, kto ma solidnie wykonane ciepłe okna?

Dooog

Posty: 4

 
Najlepiej okna i rolety zamawiać w jednej firmie. Tak zrobiłem i wiele na tym zaoszczędziłem. Poza tym jeszcze zamówiłem w takiej firmie parapety. Przyjechali i szybko wszystko zamontowali. Myślałem, że wymiana okna, parapetu i rolety zajmie im cały dzień. Ledwo usiadłem do komputera, a oni już byli w połowę pracy. Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, bo mam kompleksowe usługi i nie szukam kilku specjalistów.

dmanuss

Posty: 9

 
Jeśli kupuje okna to tanie. Uważam, że plastikowe okna nie powinny być drogie. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Ważne żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeśli kupujecie okna to sprawdzajcie, którą dają na nie gwarancje. Wówczas w razie kłopotów macie możliwość zgłaszania tego o odzyskiwania kasy.

Cybooor

Posty: 6

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem usatysfakcjonowany. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o mnóstwo cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o mnóstwo ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

ym-9090

Posty: 15

 
Okien do wyboru jest bardzo sporo. Bez problemów można zamówić okna ze Świdnicy. Firma przyjedzie i wymierzy wszystko. W następnej kolejności przygotują okna i jak będą gotowi to przyjadą żeby je zamontować. Lepiej samemu tego nie robić, bowiem można coś zepsuć.

pawel253

Posty: 9

 
Zawsze jest problem z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, lecz z drugiej wiem, że to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bo poprzez nie ucieka niezmiernie mnóstwo ciepła, co znaczy, że musze na ogrzewanie wydawać jeszcze więcej. Tego nie chce, zatem wolę odszukać okna w porządnej cenie i z niezmiernie dobrymi parametrami.

serwus45

Posty: 5

 
Kupiłem okna ze Świdnicy w firmie https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i jak na razie wszystko jest w porządku. Mają pięć, sześć, a nawet osiem komór, dlatego każdy bez problemu coś dla siebie dopasuje.

dzipkis

Posty: 25

 
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na ilość komór. Okna to okna i już. Dzisiaj jest w przeciwnym razie. Sam jak szukałem okien w Świdnicy to znalazłem firmę, jaka miała niskie ceny za sześciokomorowe. Jestem z nich niezwykle usatysfakcjonowany.

bobuś34

Posty: 5

 
Trzeba pamiętać, że nie tylko okna są istotne. Istotne również będzie to jak je ktoś montuje. Miałem kiedyś super okna i nie wiedzieli jak je montować. Ostatnie poprzez okna nie wiało, ale obok na nieszczęście tak. Trzeba uważać na to, co się robi i komu się takie prace zlecana.

GeoFort

Posty: 4

 
Jeśli kupuje okna to tanie. Uważam, że plastikowe okna nie powinny być drogie. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Ważne żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeśli kupujecie okna to sprawdzajcie, jaką dają na nie gwarancje. Wtedy w razie problemów macie możliwość zgłaszania tego o odzyskiwania kasy.

Marioleczka

Posty: 6