• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Płytki do łazienki

Płytki do łazienki

Cześć, stoję właśnie przed wyzwaniem remontu łazienki. Czy znacie może w Trójmieście lub ewentualnie internetowe sklepy z dobrym wyborem glazury? Macie ogólnie fajne wskazówki dotyczące wykończenia łazienki płytkami?

propek1

Posty: 9

 
Myślę, że płytki ceramiczne to zawsze uniwersalny wybór do łazienki ze względu na wodoodporność, no i prostotę utrzymania w czystości. U mnie jest ogrzewanie podłogowe w dużej łazience i płytki ceramiczne. Taki układ uważam po prostu za rewelacyjny.

Mamcia45

Posty: 17

 
Bardzo fajnie moim zdaniem wyglądają białe łazienki, które scalają się kolorystycznie z armaturą, pralką, itp. Przyjemnie wygląda takie pomieszczenie.

Czarek

Posty: 10

 
Weź pod uwagę fugę wodoodporną przy wykończeniu łazienki, no i oceń trudność cięcia płytek. Często lepiej zainwestować w płytki, które po prostu dobrze się obrabia, a nie wersje najmocniejsze. Jeżeli masz zbyt twardą płytkę to po prostu mocno przepłacisz za instalację.

Trener

Posty: 17

 
Teraz możesz zrobić tak, że wszystkie płytki łazienkowe zleją się w jedną całość. Taka przestrzeń wygląda bardzo świeżo i przyznam, że robi ekskluzywne wrażenie.

_Liquid

Posty: 23

 
Robię głównie remonty wnętrz. Jeżeli chodzi o płytki łazienkowe i dodatki do wykończenia łazienki to mogę wskazać na sklep Biblioteka Glazury w Trójmieście. Jeden z lepiej wyposażonych tego typu sklepów w Polsce. Płytki z importu, ewentualnie krajowe, sporo kolekcji. Na życzenie szybko ściągają konkretne rozwiązania. Nawet pomoc w projektowaniu łazienki jest i to niezwykle merytoryczna. Jako rzeczywisty wykonawca z dużą wiedzą jestem pod wrażeniem kwalifikacji. Działają w sieci pod tym adresem iglazura24.pl.

Gosienka54

Posty: 8

 
Zwróć uwagę na nasiąkliwość płytek. Niski poziom nasiąkliwości jest wręcz niezbędny w łazience. No i nie żałuj kasy na montażu. Chodzi tutaj głównie o szczelność.

Acclaim

Posty: 10