• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

strony internetowe w Łodzi, poszukuję

strony internetowe w Łodzi, poszukuję

Czy tworzenie strony internetowej jest trudne? Chciałbym coś prostego, ale nie wiem czy sam mam się za to brać?

Dyduszek22

Posty: 1

 
Strona to podstawa. Może być bezproblemowa albo rozbudowana. Najistotniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, jaka strony wykonuje na zamówienie.

Okolicc34

Posty: 6

 
Sam nie ma strony, albowiem mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, natomiast dużo znajomych takie strony posiada. Mówią, iż obsługa jest niesłychanie łatwa i zyski są wielkie. Obecnie klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

asia12

Posty: 5

 
Niby stronę można wykonać we własnym zakresie, ale trzeba się na tym znać. Tym niezwyklej, że dziś trzeba wykonać stronę responsywną, jaka działa na wszystkich urządzeniach.

Nikotymmm

Posty: 5

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

FOTOiFOTO

Posty: 2

 
Znajomy korzystał z firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest bardzo zadowolony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też bardzo podoba. Nie każdy potrafi zrobić dobrą stronę, która jest czytelna i na której w łatwy sposób można znaleźć wszystkie ważne informacje.

hihiotek

Posty: 8

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, jaka tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dziś strona działa, bowiem była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Wiele za nią nie wydałem, ale między czasie poprzez te wszystkie lata niezmiernie dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Wojciech24

Posty: 3

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, albowiem oni na wszystko są rzeczywiście niezwykle dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te niezwykle skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

Marys56

Posty: 8

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

michał

Posty: 5

 
Znajomy korzystał z firmy, jaka zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest niezwykle zaspokojony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też niezwykle podoba. Nie każdy potrafi zrobić dobrą stronę, jaka jest czytelna i na której w prosty sposób można znaleźć wszystkie znaczące informacje.

Dagmara87

Posty: 8