• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Konturowanie twarzy

Konturowanie twarzy

Czy stosowaliście gdzieś w Krakowie usługi wyszczuplające laserowo? Muszę szybko zgubić cellulit.

MBsmoke

Posty: 18

 
Może razem się umówimy do salonów?

Też bym chętnie czegoś poszukała w Krakowie. Daj do siebie namiar.

Lubus34

Posty: 16

 
A co powiecie na nawiązanie wspólnego kontaktu i wyjście razem do jakiegoś krakowskiego salonu? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dostaniemy super zniżkę :)

Jeżeli jest ktoś zainteresowany zapraszam do rozmowy ;)

22elzo

Posty: 20

 
Też nie mogłam trafić w Krakowie na dobrą kosmetyczkę. Dopiero znajoma poleciła mi salon www.jadorebeauty.pl. Teraz regularnie się tam masuję, ścinam, przechodzę peeling, a niedługo prawdopodobnie wykupię pakiet depilacji laserowej, bo wstawili u siebie podobno jedną z najlepszych na świecie maszyn w tej kategorii. Wszystkie moje koleżanki tam chodzą:P

RasiakNorris

Posty: 27

 
Na twoim miejscu wybrałabym się do salonu piękna, gdzie masz w jednym miejscu wszystkie zabiegi. Większość klientek po kilku wizytach otrzymuje w Krakowie karty rabatowe lub przeznaczone dla stałych klientek. Słyszałam, że na Karmelickiej w Krakowie jest super salon piękności.

Naturalne33

Posty: 21

 
Kupiłam samodzielny zestaw do depilacji laserowej, ale to tylko pieniądze wyrzucone w błoto. Nikomu nie polecam. Jednak profesjonalny salon piękna wygrywa rywalizację z samodzielnie użytkowanymi narzędziami.

RadeQ

Posty: 25