• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Makijaż permanentny, pomocy

Makijaż permanentny, pomocy

Czy według was zabieg powiększania ust jest bezpieczny dla kobiety w średnim wieku i gdzie go najlepiej wykonać?

Jimer55

Posty: 25

 
Jeżeli trafisz na najlepszej jakości kwas hialuronowy to jego trwałość utrzyma się do kilkunastu miesięcy. Często do osiemnastu. Nie mieć zmarszczek przez tak długi czas to fantastyczne uczucie warte wydania każdych pieniędzy.

Joe

Posty: 16

 
Niezależnie od tego gdzie idziesz musisz mieć pewność, że zabieg jest wykonywany w środowisku sterylnym.

Jarko445

Posty: 19

 
Hej, ja byłam też sceptycznie nastawiona do różnych zabiegów kosmetycznych, szczególnie tych mocniej ingerujących w strukturę skóry, np. makijaż permanentny czy wypełnianie zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego.

Dopiero pani Ania z gabinetu www.bel-viso.pl wyjaśniła mi krok po kroku przebieg zabiegów, wyjaśniła na czym polegają, fantastycznie mnie przyjęła. Liczy się u niej skuteczność. Nie oszczędza na materiałach.

jajaek34

Posty: 18

 
Ja nigdy nie byłam zwolenniczką zabiegów kosmetycznych. Kupiłam jednak kiedyś bon na peeling medyczny, a później zadowolona usunęłam zmarszczki kwasem hialuronowym.

Powiem wam, że przez rok był super efekt. Później musiałam powtórzyć, ale to się mocno opłaca. W tym czasie odrzuciłam standardowe, chemiczne kosmetyki. Cera się odświeżyła maksymalnie.

Menene

Posty: 27

 
Nie wiem, co bym zrobiła bez makijażu permanentnego. Niestety zrobienie całej twarzy to spory wydatek, ale później nie musisz już tak aktywnie korzystać z niezdrowych kosmetyków. Można powiedzieć, że to jednorazowa inwestycja. Odświeżenie jest jednak znacznie tańsze i to według mnie największy plus.

eQub

Posty: 28

 
W Polsce najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne to peeling chemiczny, mikrodermabrazja diamentowa i wygładzenie zmarszczek kwasem hialuronowym. U mnie w biurze, np. połowa kobiet ma makijaż permanentny. Zupełnie inny wygląd cery i podobno brak powikłań, jeżeli skorzystasz z dobrego gabinetu.

Gucio

Posty: 19

 
Jeżeli szukasz czegoś na terenie Gdańska polecam serdecznie gabinet http://www.bel-viso.pl.

Pytaj o panią Anię. Specjalizuje się w makijażu permanentnym, powiększeniu ust i wypełnia znakomicie zmarszczki kwasem hialuronowym. Sterylne środowisko i gwarantowana skuteczność bez powikłań. Odwiedzam gabinet, kiedy tylko oszczędzę trochę pieniędzy.

jajajosz12

Posty: 22

 
Wizyta w SPA na kilka dni jest super. Jak dla mnie to najlepszy urlop. Oczywiście warto jechać w kilka osób. Wtedy znacznie taniej wychodzi.

Zobaczysz wtedy, co najlepiej na ciebie działa :)

Booss23

Posty: 31

 
Mi znajome poleciły gabinet http://www.bel-viso.pl i tylko tam chodzę.

Pani Ania działa w Gdańsku. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na stronie www. Widać, że zajmuje się tam Tobą osoba z pasją, certyfikowanymi umiejętnościami. Jestem bardzo zadowolona z makijażu permanentnego. Odwiedzam panią Anię też przed większymi imprezami okolicznościowymi, żeby usunąć zmarszczki kwasem hialuronowym.

Warte grzechu, naprawdę :)

MrGargamel

Posty: 20