• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Znacie salon fryzjerski w Mokotowie?

Znacie salon fryzjerski w Mokotowie?

Poszukuje dobrego salonu fryzjerskiego, dość już mam amatorszczyzny, będę wieczna jeśli polecicie mi takowy, który posiada pracowników z doświadczeniem. Chcę uzyskać w stu procentach dobry efekt.

Czekam na informacje.

deruner56

Posty: 21

 
Dzień dobry, mam niezmiernie niesforne włosy i ciężko jest mi się z nimi uporać, chcę sięgnąć z usług doświadczonego fryzjera, zależy mi również na tym aby studio znajdowało się w okolicy Mokotowa. Będę wam niezmiernie wdzięczna jeśli polecicie mi takowy salon, gdyż zależy mi na czasie, chcę pięknie wyglądać na ślubie mojego syna.

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Adam9409

Posty: 17

 
Poszukuje salonu, w którym za jednym razem pozbędę się niechcianego owłosienie na nogach jak i zmiennie fryzurę na głowię. Wiecie może czy jest gdzieś takie studio w okolicy Mokotowa?

Zależy mi aby był on blisko tej miejscowości. Bardzo proszę o szczere informacje, będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi. Zależy mi na czasie więc proszę o szybkie rady.

Nwaah22

Posty: 15

 
Bardzo chciałabym mieć piękne włosy, jednak są one dość niesforne i byle fryzjer nie umie sobie z nimi poradzić dlatego chciałabym pójść do salonu, w którym nie straszna będzie moja fryzura i do opanowania. Będę wam bardzo wdzięczna jeśli polecicie mi takowe studio, czekam z niecierpliwością na porady, dziękuje i pozdrawiam.

EkstraIBM

Posty: 28

 
Gdzie znajdę studio, w którym jest usługa taka jak depilacja laserowa?

Zależy mi na skorzystaniu z czegoś takiego, jednak nie mam pojęcia gdzie jest taka możliwość. Proszę was abyście polecili mi takowe misce, odpowiedzi udzielajcie poniżej.

jajajosz12

Posty: 22

 
Poszukuje salonu, w którym za jednym razem pozbędę się niechcianego owłosienie na nogach jak i zmiennie fryzurę na głowię. Wiecie może czy jest gdzieś takie studio w okolicy Mokotowa?

Zależy mi aby był on blisko tej miejscowości. Niezwykle proszę o szczere informacje, będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi. Zależy mi na czasie więc proszę o szybkie rady.

danewe

Posty: 25

 
Sporo ludzi doradza mi studio fryzjerskie w Mokotowie, ponoć jest ono najlepsze w okolicy, albowiem pracują tam sami fachowi fryzjerzy, którzy dysponują wysokie umiejętności i pożądane wykształcenie. Możecie wypowiedzieć się na dany temat? Jakie są tam ceny?

Zależy mi niezmiernie na waszych wypowiedziach, czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

Gruszczyn23

Posty: 15

 
Chcę zabrać moją mamę do bardzo profesjonalnego studia fryzjerskiego, takiego, które posiada same pozytywne opinie, gdzie pracuje profesjonalna kadra, z wysokimi umiejętnościami i długim doświadczeniem. Proszę was o szczere wypowiedzi na dany temat, czekam na adresy, zależy mi na tym abyście polecali mi tylko te, które są naprawdę dobre waszym zdaniem.

Pozdrawiam i dziękuję z góry.

W_Wąski

Posty: 12

 
Najlepszym studiem, w którym byłem jest http://www.studiogoodday.pl, jestem pod wrażeniem, pracują tam osoby z niezwykle dużym doświadczeniem, stosownymi umiejętnościami oraz zaangażowaniem jak i wyobraźnią, która w tym zawodzie jest niezbędna. Po tej wizycie gigantycznie moja fryzura się odmieniła, bez wątpienia pozytywnie.

Znajomi, mówili mi, iż wyprzystojniałem. Jestem niezwykle zadowolony, polecam serdecznie.

MadziaKRK

Posty: 25

 
Wiele osób doradza mi studio fryzjerskie w Mokotowie, ponoć jest ono najlepsze w okolicy, gdyż pracują tam sami doświadczeni fryzjerzy, którzy posiadają wysokie umiejętności i odpowiednie wykształcenie. Możecie wypowiedzieć się na dany temat? Jakie są tam ceny?

Zależy mi bardzo na waszych wypowiedziach, czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

iravau

Posty: 13