• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Fartuchy fryzjerskie, sklep online ?

Fartuchy fryzjerskie, sklep online ?

Dzień dobry, mam pytanie czy znacie jakiś sklep w sieci, gdzie można liczyć na dobrej jakości nożyczki fryzjerskie?

Specjalista

Posty: 12

 
Jeśli planujecie zakup artykułów fryzjerskich, to akurat ta hurtownia została przez nasz salon sprawdzona i jest ok. Często mają jakieś promocje, na których można sporo zaoszczędzić. Bardzo dobre miejsce na nasze fryzjerskie zakupy. Ostatnio dokupiłam kilka główek do treningów, jestem z nich bardzo zadowolona.

djcube1985

Posty: 24

 
Uwielbiam czesanie wymyślnych fryzur. To takie moje małe hobby, choć fryzjerem nie jestem. W domu ćwiczę na główce fryzjerskiej z włosów naturalnych. Świetna sprawa. Polecam!!! Jak ktoś ma takiego bzika, to idealne rozwiązanie.

reavan

Posty: 25

 
Trwałą ondulację dobrze jest poćwiczyć na główce fryzjerskiej. Hurtownie proponują taki asortyment w całkiem przystępnej cenie. Sama coś takiego sobie kupiłam do domu, zarówno trenuję:)

elaela00

Posty: 8

 
To świetna hurtownia http://hurtowniaolaf.pl. Mają bogaty wybór jeśli chodzi o nożyczki fryzjerskie, szczotki oraz wszelkiego rodzaju asortyment do salonu. Warto się tam na sam początek wyposażyć, a i później w miarę potrzeb robić u nich zakupy. Zawsze mają jakieś promocje i świetne nowości.

Marioleczka

Posty: 17

 
Mają niezmiernie dobrej jakości artykuły fryzjerskie. Jak dla mnie i cena jest ok, dlatego polecam. Widzę, iż w takim układzie przepłacałam niepotrzebnie. Takie akcesoria i tak trzeba zmieniać co jakiś czas, dlatego nie ma potrzeby wydawać gigantycznych pieniędzy.

Hoteowo24h

Posty: 22