• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Sprzęt do salonu fryzjerskiego, polecicie coś ?

Sprzęt do salonu fryzjerskiego, polecicie coś ?

Dzień dobry. Czy ktoś z Was ma doświadczenie, jeżeli chodzi o urządzenia do salonu fryzjerskiego? Na której podstawie powinienem dokonywać ich wyboru? Liczę na porady.

x_0czes

Posty: 7

 
Od paru do kilkunastu tysięcy potrafią kosztować urządzenia do salonu kosmetycznego. Nie piszę tego, bowiem „skądś” się dowiedziałem, jednak byłem realnie zainteresowany zakupem poniektórych urządzeń. Część kupiłem, z innych byłem zmuszony rezygnować.

E-GOista

Posty: 11

 
Wybierałem urządzenia do salonu piękności po konsultacji z żoną oraz zweryfikowaniu opinii na temat konkretnych sprzętów. Nie ukrywam, iż bardzo pomocny w tym zakresie okazał się Internet.

wacek56

Posty: 9

 
Podzielę się moimi doświadczeniami, jeżeli chodzi o wyposażenie salonu fryzjerskiego. Wszystko zawdzięczam ofercie sklepu: http://spashop.com.ua/. Posiadają oni niesłychanie wysokiej jakości produkty, jakie bez cienia wątpliwości będą w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Wyborne ceny. Serdecznie polecam ten sklep!

Matizi91

Posty: 16

 
Niedawno za priorytet postawiłem sobie urządzenie salonu piękności. Wydaje mi się, że będę w stanie sprostać zadaniu przede wszystkim dzięki fachowym poradom, które udało mi się znaleźć w obrębie tego forum dyskusyjnego. Poza tym przeczytałem co najmniej kilka rzeczowych publikacji.

grubasek

Posty: 16

 
Na pewno tańszy od wyposażenia salonu kosmetycznego jest zakup urządzeń do salonu fryzjerskiego. Miałem okazję dokonać kupna wszystkich koniecznych sprzętów i całość zamknąłem w 10 tysiącach złotych.

marcin225

Posty: 31

 
Sporym wyzwaniem z mojej perspektywy było przemyślane wyposażenie gabinetu kosmetycznego. Nie chciałam wyposażyć go byle jak lub po prostu wydając przesadnie wiele pieniędzy. Po upływie pewnego czasu mogę powiedzieć, że podjęte przeze mnie decyzje były prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

bartek33

Posty: 8

 
Zaopatrywałem się w niezbędne wyposażenie dla kosmetologii do gabinetu, w którym swoje usługi świadczy moja żona. Powiem szczerze, iż poszukiwania najlepszych cenowo propozycji zajmują dużo czasu.

Laleczka4

Posty: 15

 
Trudno mi szacować, ile może kosztować urządzenie gabinetu kosmetologii. Wszystko ze względu na fakt, iż każdy przedsiębiorca ma zupełnie inne wymagania wobec poszczególnych elementów wyposażenia. Wiele zależy od powierzchni, jaką zamierzamy zagospodarować.

Lopez58

Posty: 12

 
Bardzo dużo kosztowało mnie wyposażenie salonu fryzjerskiego. Szczerze to nie żałuję jednak poniesionych wydatków, ponieważ salon w niezmiennej formie będzie w stanie funkcjonować wiele lat.

89ostry89

Posty: 12