• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie kupię kosmetyki na trądzik ?

Gdzie kupię kosmetyki na trądzik ?

Dużo ostatnio się słyszy o biokosmetykach, ale czy faktycznie są one takie dobre jak mówią? Jeszcze chyba nie miałam żadnego kremu organicznego, ale chętnie zapoznam się z waszymi opiniami i ewentualnie informacjami o tanich sklepach z takimi kremami, olejkami i tak dalej...

mamaek

Posty: 24

 
Miałam podobny dylemat, bo też szukałam dobrego producenta profesjonalnych kosmetyków. Prowadzę salon kosmetyczny i powiem szczerze, że odkąd zamawiamy surowce od firmy biocosmetics-polska.pl zainteresowanie naszą ofertą jest zdecydowanie większe. Jednak prawda jest taka, że inwestowanie w jakość po prostu się zwraca. Zwłaszcza w biznesie.

wicio149

Posty: 26

 
Miałam sporo problemów z zaopatrzeniem w kosmetyki. Wielokrotnie zamawiałam do sklepu kremy od różnych dostawców. Jakoś nie miałam szczęścia do stałej współpracy, ciągle był z czymś problem, albo się opóźniali, albo z czasem podnosili ceny bez powodu, także tak to...

Krzysiek32

Posty: 23

 
Przez wiele lat miałem duże kłopoty z cerą. Najpierw był trądzik, a później przebarwienia skórne po trądziku. Już jest dużo lepiej. Bardzo mi pomogły kosmetyki oparte o kwas salicylowy i kwas kojowy. Bardzo polecam wszystkim, którzy też toczą nierówny bój o ładną, zdrową, czystą cerę!

krawatos

Posty: 20

 
Kwas salicylowy jeśli chodzi o walkę z trądzikiem sprawdza się bardzo dobrze. Jestem kosmetologiem i zdecydowanie polecam preparaty kosmetyczne, które posiadają stężenie kwasu od 1% do 2 %. Przeciwzapalne właściwości kwasu są potwierdzone i przyznam, że trochę brakuje preparatów, które by nam tym składniku bazowały.

Darjusa

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o ekologiczne kosmetyki to moim zdaniem zalet ich stosowania jest bardzo dużo. Przede wszystkim nie wysuszają one tak skóry. To jest główny problem przy zwykłych, nafaszerowanych chemią preparatach, a w przypadku roślinnych ten problem odpada. Zresztą skóra jest też bardziej wrażliwa na preparaty z konserwantami, niż na te, które są tych związków pozbawione. Tak jak żołądek źle reaguje na związki E w parówkach, tak skóra źle reaguje na chemię z kremów.

FasJasola

Posty: 31

 
W moim sklepie dużo klientek pyta o preparaty na trądzik. Wiadomo zwłaszcza dla młodych dziewcząt jest to duży problem, ale najtrudniejsze są sytuacje kiedy dorosłe kobiety mają z cerą problemy. Często polecam klientkom kwas salicylowy, albo kwas kojowy – w zależności od konkretnego przypadku. Z tego co obserwuję te preparaty faktycznie pomagają.

Warszawiak

Posty: 20

 
Witam gorąco. Byłam kilka razy w SPA i nawet się pytałam, czy mają tam ekologiczne kosmetyki, ale coś zaczęli kręcić:P Pewnie nie mieli i się migali z odpowiedzią. Szkoda trochę, że mało jest miejsc, gdzie można takie rzeczy kupić, albo na przykład skorzystać u kosmetyczki.

danewe

Posty: 25

 
Jest trochę zamieszania z tymi kosmetykami organicznymi ostatnio. Nie ma tak w zasadzie dokładnej definicji takowych preparatów. A przez to wiele firm naciąga trochę klientów, oferując kosmetyki organiczne, które wcale takimi kosmetykami nie są. Ogólnie trzeba być ostrożnym i sprawdzać drobiazgowo skład. Składników pochodzenia roślinnego powinno być przynajmniej 95 procent. Tyle wiem :) Pozdrawiam i życzę szczęścia w poszukiwaniach.

taplaty

Posty: 28