• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

paznokcie hybrydowew Krakowie, jakieś opinie

paznokcie hybrydowew Krakowie, jakieś opinie

Hej dziewczyny! Może polecacie jakiś konkretny salon, w którym manicure to pełna profeska? Szukam salonu w Krakowie.

Gargamel5

Posty: 3

 
Zwłaszcza, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

TomekK

Posty: 10

 
Osobiście dopiero od jakiegoś czasu korzystam z manicure w salonie, ale powiem szczerze, iż jakość, jeżeli chodzi o Kraków to jest naprawdę różna. Można naciąć się na pseudo stylistkę, ale także znaleźć prawdziwego mistrza w własnej dziedzinie :) Testuję. Jak tylko znajdę sprawdzoną ofertę, na pewno się odezwę.

Czarek

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o manicure hybrydowy, to raz robiłam w Krakowie, lecz jakoś nie byłam mega zadowolona. Spróbuję, jeżeli ktoś mnie tutaj namówi, albowiem efekt jest rzeczywiście wow :D

TomekK

Posty: 6

 
Od czasu do czasu warto zmienić salon, ponieważ każda stylistka od manicure ma inne pomysły. Jestem zdania, że zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

mamaek

Posty: 24

 
Jeżeli któraś z was ma jeszcze jakieś różne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeśli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, albowiem moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i naturalnie z góry niezwykle dziękuję.

Alicjaaa2

Posty: 24

 
Ekstra paznokcie, śliczne wykonanie, jakość i trwałość https://salonmagja.pl/. Jeśli poszukujecie salonu w Krakowie centrum, to tę stylistkę gorąco polecam. Zawsze jestem pełna zachwytu dla jej pracy. Wszystko profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, zatem gorąco zachęcam sprawdzić :)

Mr Frog

Posty: 3

 
Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, natomiast to był pierwszy i ostatni raz :) Weselę się, że w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Faktycznie konkretna porażka. Nie polecam :D

grubasek

Posty: 5

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie naprawdę profesjonalnie i tak, jak piszą, że utrzymują się ponad dwa tygodnie.

Warszawiak

Posty: 16