• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Salon fryzjerski w Cieszynie, polecicie ?

Salon fryzjerski w Cieszynie, polecicie ?

Szukam dobrej kosmetyczki w Katowicach. Takiej z prawdziwego zdarzenia. Raczej już jestem zdecydowana na laserową depilację, ale potrzebuję konsultacji.

jarcio00

Posty: 8

 
Miałam problem ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Ale to prawda, że trzeba trafić na dobry salon, który posiada odpowiedni sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

@malpka

Posty: 26

 
Salon salonowi nierówny. Zatem najlepiej samemu odszukać dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, natomiast nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na własnej skórze ;)

olidaks

Posty: 14

 
Ja chodzę tutaj http://www.stepienkosmetyka.pl. Nie miałam nigdy żadnych problemów z tym, żeby mnie tu zrozumiano, co oczekuję. Bardzo dobry fryzjer w Katowicach na poziomie.

akukukuku

Posty: 21

 
Odnalazłam dobrego fryzjera w Katowicach. Można zaufać. Tu nie ma, że się tak nie da. Zawsze doradzi. To salon, do którego nie mam obaw chodzić. Uprzednio zawsze miałam obawy czy będzie okej. Pamiętam raz, jak swoje musiałam odcierpieć poprzez około miesiąc. Niefajna sprawa. Zaufany fryzjer jest naprawdę konieczny.

kamillysiakk

Posty: 28

 
Sposobów na cellulit w gabinecie mnóstwo się znajdzie :) Lecz to prawda, że trzeba udać się do dobrej kosmetyczki w Katowicach. Najlepsze są duże sprawdzone, fachowe salony. W mniejszych gabinetach nie ma takiego zakresu usług.

sgemino

Posty: 17

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, lecz też dieta. Sama wiem, że jest niezwykle istotna. Spróbuj skontaktować się z fachowym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się niesłychanie sporo ważnych rzeczy.

codePerformance

Posty: 13

 
Znalazłam dobrego fryzjera w Katowicach. Można zaufać. Tu nie ma, że się tak nie da. Zawsze doradzi. To salon, do którego nie mam obaw chodzić. Wcześniej zawsze miałam obawy czy będzie okej. Pamiętam raz, jak swoje musiałam odcierpieć przez około miesiąc. Niefajna sprawa. Zaufany fryzjer jest naprawdę potrzebny.

Czasowy

Posty: 24

 
Dokładnie tak jest. Albowiem dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest wielu dobrych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No lecz pytać zawsze pożądane byłoby.

Kowalski

Posty: 13