• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Mocna keratyna przyklejajaca włosy

Mocna keratyna przyklejajaca włosy

Chciałbym rozszerzyć ofertę własnego salonu fryzjerskiego o najlepsze włosy naturalne pochodzenia słowiańskiego.

Czy wiecie, gdzie mogę dotrzeć do najlepszego produktu?

Klaudi

Posty: 17

 
Ja niestety musiałam iść na szkolenie dedykowane nakładaniu włosów. Sama nie radziłam sobie z ich przygotowaniem. Warto poznać zaufaną fryzjerkę, która krok po kroku wytłumaczy proces nakładania. Będziesz wiedziała też, jak stoisz z kosztami i terminem ich przydatności.

Admin

Posty: 23

 
Nie zapomnij po zakupie włosów do przedłużenia kupić pod nie specjalistyczne środki pielęgnacyjne. Zabiegi na naturalnych włosach muszą koniecznie iść w parze z dopinanymi, ale przy wykorzystaniu właściwych preparatów.

Zlomex

Posty: 21

 
Najtrudniej będzie dobrać fakturę włosów doczepianych. Musisz skorzystać z oferty sklepu, który ma sporo kategorii kolorystycznych.

djcube1985

Posty: 24

 
Włosy dziewicze słowiańskie to numer jeden, bo jakość premium wytrzyma przez rok, a nawet dłużej. Kilkaset złotych to żaden koszt, jeżeli zobaczysz, jak pięknie wyglądasz :)

Hoteowo24h

Posty: 22

 
Współpracowałem w salonie fryzjerskim z wieloma firmami dostarczającymi włosy (niby) naturalne. Dopiero po wykorzystaniu oferty http://www.smeggi.pl zrozumiałem, co to znaczy jakość. Wszystkie moje lojalne klientki korzystają.

Wiele z nich nosi taśmy słowiańskich, dziewiczych włosów na co dzień. Wystarczy tylko drobne szkolenie dotyczące ich przypinania. Wiem, że Smeggi organizuje sporo spotkań zapoznawczych z produktem tej klasy, dlatego proponowałbym Ci wykorzystanie tej perspektywy. Przypniesz włoski pierwszy raz i się zakochasz. Gwarantuję :)

Alex149

Posty: 20

 
Marka www.smeggi.pl w kategorii włosów naturalnych jest nie do pobicia. Mówię to, jako zawodowa fryzjerka, która ma na co dzień styczność z ich produktami. Przede wszystkim bardzo trudno znaleźć w pełni naturalne włosy. Po drugie muszą być mięciutkie i podatne na zabiegi fryzjerskie.

Według mnie marka Smeggi Slavika to rozwiązanie, jakiego szukasz.

Sebuś34

Posty: 21

 
Idealnie układają się włosy słowiańskie. Przedłużenie wykonuj w salonie z potwierdzonym doświadczeniem. Ja raz poszłam do taniego i niestety po zdjęciu przypinek miałam na głowie kiepską sytuację. W każdym razie warto spróbować. Kilka miesięcy pochodzić z bujną czupryną :)

TomekK

Posty: 28