• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Fotodepilacja, szukam !!!

Fotodepilacja, szukam !!!

Zależy mi na znalezieniu profesjonalnego gabinetu z ofertą usuwania blizn w Rzeszowie. Tylko sprawdzone przez was gabinety.

Specjalista

Posty: 12

 
Jestem zafascynowana tym, co oferuje nam dziś medycyna estetyczna. Gdyby nie ten fakt z wieloma niedoskonałościami zwłaszcza wszelkiego rodzaju bliznami nie można byłoby sobie poradzić. Najważniejsze, by trafić do profesjonalnego gabinetu. O tym w rzeszowie też dużo dobrego słyszałam :) i sama mam zamiar się tam wybrać.

Trener

Posty: 21

 
Sama martwię się o swoje blizny. Wiem, że takie zabiegi są skuteczne, ale nie bardzo mam jak na razie fundusze na coś takiego ekstra. Wiem, że laser frakcyjny nie ma sobie równych. Jednak muszę jeszcze trochę poczekać, żeby w końcu skorzystać z jego dobroczynnej mocy :)

ernolo

Posty: 14

 
Sama martwię się o własne blizny. Wiem, iż takie zabiegi są skuteczne, niemniej jednak nie bardzo mam jak na razie fundusze na coś takiego ekstra. Wiem, iż laser frakcyjny nie ma sobie równych. Jednak muszę jeszcze troszkę poczekać, żeby w końcu skorzystać z jego dobroczynnej mocy :)

Mamcia45

Posty: 17

 
Osobiście uwielbiam fotel kosmetyczny :) i chętnie tam przesiaduję. Nie ma to jak raz na jakiś czas pozwolić sobie na dobry zabieg pielęgnacyjny dla swojej skóry. Ostatnio poważnie zastanawiam się też jak i wy nad fotoepilacją. Jak na razie mam tylko za, nic przeciw ;)

Wielkii3

Posty: 21

 
Z własnego doświadczenia polecam ten salon http://www.pracowniawdzieku.pl/skinshooter.htm. Mają najwyższej klasy sprzęt do mezoterapii bezigłowej. Spora liczba też innych zabiegów pielęgnacyjnych oraz medycyny estetycznej w Rzeszowie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją skórą :)

MadziaKRK

Posty: 25

 
Świetnie, że można gdzieś wyrazić swoją opinię, bo bardzo cenię sobie opiekę kosmetyczną tego salonu kosmetycznego w Rzeszowie, na którego tu temat:) ceny nie są aż tak wysokie, za to wysoka jest jakość. Polecam wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.

Gosienka54

Posty: 14

 
Ja jakoś nie bardzo wierzę tym zabiegom. Ciekawe czy zwracają koszta, jeśli akurat taki zabieg usuwania rozstępów okaże się bezowocny? Wiem, że u nas w Rzeszowie jest kilka dobrych miejsc, które są chwalone przez pacjentki, ale sama bym się chyba nie poddała takim zabiegom, co innego zwykła kosmetyka.

Gucio

Posty: 10

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych kłopotów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już bardzo w porządku. Bardzo się cieszę, albowiem czułam się mega nieatrakcyjnie.

beniek

Posty: 24

 
Uważam z własnego doświadczenia, że my panie za rzadko korzystamy z takich jakościowych zabiegów. Dlatego co niektóre z nas podchodzą do nich jak do jeża :) Nie tak dawno przekonałam się o skuteczności mezoterapii ampułkami. Świetna sprawa. Nie wyobrażam sobie tylko domowych sposobów.

madDog

Posty: 26