• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Fale radiowe - łódź

Fale radiowe - łódź

Czy możecie wskazać mi salon kosmetyczny, w którym istnieje szansa profesjonalnego wyszczuplenia? Mam trochę problemów z wagą po przebytej ciąży i jeszcze się ich nie pozbyłam.

BigM92

Posty: 20

 
W Łodzi chodzę cały czas do www.bodykarma.pl i nie tylko zabiegi tam polecam, ale przede wszystkim klimat!

fill

Posty: 30

 
Depilacja laserowa działa cudownie, bo niszczysz laserem cebulkę włosa. W salonie muszą umieć dobrać tylko optymalną moc urządzenia.

Klaudi

Posty: 17

 
Dziewczyny, polecam wam uczestnictwo w targach Beauty Forum. Naprawdę można poznać super zabiegi i urządzenia medycyny estetycznej i później szybko zainwestować w poprawę wyglądu.

arko1916

Posty: 24

 
Miałam straszny trądzik i dopiero mezoterapia tlenowa mi pomogła. W Łodzi niewiele salonów robi ją profesjonalnie. Ja byłam w salonie na Zachodniej 44.

Śmieszek

Posty: 17

 
Nigdy nie wierzyłam w odchudzanie falami radiowymi czy innymi wynalazkami, ale jak zobaczyłam u mojej „zaniedbanej” koleżanki wynik zabiegu od razu pobiegłam do salonu kosmetycznego. Mój mąż nie mógł uwierzyć, że można mieć taką różnicę po jednym zabiegu. Warto dziewczyny, ale tylko pod warunkiem bezpiecznego przeprowadzenia usługi. Pozdrawiam.

cinto

Posty: 12

 
W www.bodykarma.pl miałam pedicure i pani z salonu namówiła mnie na wyszczuplenie falami radiowymi, bo ciągle podczas rozmów narzekałam na kształt swojego ciała :) Przyznam, że po zabiegu odczułam wyrównanie talii, pośladki się trochę podniosły. Cena jest więcej niż do zaakceptowania. Szkoda było nie skorzystać i jestem bardzo zadowolona z wyniku. Medycyna estetyczna w tym salonie ma potencjał.

Klakier

Posty: 18

 
Ja się dużo naczytałam o medycynie estetycznej i przyznam, że wolę zabiegi minimalnie ingerujące w ciało. Boję się trochę ryzyka, ale nigdy nie słyszałam, żeby w Łodzi zdarzały się pomyłki lub sprawy na tle medycznym.

anex

Posty: 23