• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Pylony - jaka firma?

Pylony - jaka firma?

Poszukuję do stałej współpracy firmy, która specjalizuje się w produkcji materiałów reklamowych takich jak kasetony, pylony, czy litery święcące. Ktoś, coś? Kojarzycie kogoś godnego zaufania?

atek562

Posty: 11

 
Mój znajomy korzysta z takiego specjalnego neonu na elewacji i z tego co mówi to sporo mu prądu idzie na zasilenie czegoś takiego. Są jakieś szczególnie energooszczędne rozwiązania, które możecie polecić?

saradonin

Posty: 20

 
Dobrą robotę wykonała dla mnie ekipa z Neobrand (neobrand.pl). Zamawiałem full pakiet bo litery podświetlane, ale też pylon i kaseton. Teraz moja firma już na pewno nie ginie w tłumie innych. Dobra cena, krótki termin oczekiwania, wysoka kultura osobista ze strony wykonawcy.

1Alex149

Posty: 26

 
Dużo zależy od jakości projektu takich reklam. Niektórzy projektanci wiedzą o co chodzi i jak to powinno wyglądać, żeby faktycznie promować, a nie robić wstyd. Szkoda, że klienci często nie są świadomi, że płacą duże pieniądze za słabe projekty.

sgemino

Posty: 17

 
Na co w ogóle zwracać uwagę szukając reklam podświetlanych? W sensie jakie parametry muszę mieć te ledy, żeby faktycznie reklama była dobrze oświetlona a co za tym idzie widoczna?

Szaju

Posty: 23

 
Widziałem kilka fajnych realizacji jeśli chodzi o reklamy zewnętrzne w sieci, jak się trafi na dobrego projektanta to rzeczywiście efekt potrafi zrobić wrażenie na odbiorcy.

pawel-2910

Posty: 18

 
No właśnie – jak to jest z tymi literami podświetlanymi? Na jakie się najlepiej będzie zdecydować, jeśli chcę, żeby moc światła była największa?

Jimer55

Posty: 25

 
Teraz wybór jest ogromny, można za stosunkowo niewielkie pieniądze kupić ciekawą reklamę z mocny i wyraźnym podświetleniem. Kiedyś takiego asortymentu nie robili.

eserved

Posty: 15

 
Gdzieś na wylotówce z Warszawy na Gdańsk widziałem jakiś czas temu bardzo fajny pylon. To chyba był jakiś lakiernik, czy wulkanizacja, ale powiem, że naprawdę oryginalna reklama, dobrze wyglądająca i zrobiona z pomysłem.

Posty: 13

 
Chyba najbardziej optymalnym rodzajem reklam są litery z podświetleniem. Dają dobry efekt, pozwalają się wyróżnić z tłumu, a jak są dobrze zrobione to też potrafią znieść próbę czasu w dobry stanie technicznym. Dużo zależy od użytej plexi.

Miki

Posty: 17