• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

media społecznościowe agencja, dobra firma?

media społecznościowe agencja, dobra firma?

Witam. Przedmiot mojego zainteresowania stanowi agencja marketingu internetowego. Jaką polecacie?

Misieczek

Posty: 6

 
Odpowiedzialnym zadaniem jest obsługa profilu facebook. Wrzucenie niestosownych treści potrafi odbić się szerokim echem i uderzyć w dobry wizerunek firmy.

wigry00

Posty: 12

 
Nie miałem dużego budżetu, gdy znajomy zarekomendował mi marketing społecznościowy. Skontaktowałem się z agencją marketingu internetowego - negocjuję :-)

jendrekc

Posty: 24

 
Profesjonalne przedsiębiorstwa muszą pamiętać o tym, aby poświęcić czas bądź środki na prowadzenie profilu linkedin. W przeciwnym wypadku mogą mieć one trudności w zakresie zatrudniania nowych pracowników. To rozwiązanie zaleci Wam każda agencja reklamowa social media.

FasJasola

Posty: 30

 
Nigdy uprzednio reklama na facebooku nie była dla mnie prostsza. Wszystko dzięki temu, że postanowiłem podjąć współpracę z tą agencją marketingu społecznościowego: www.socialframe.pl. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

beata77

Posty: 10

 
Moim zdaniem inwestowanie w social media to przyszłość każdego przedsiębiorstwa, jakie chce nawiązywać długoterminowe stosunki ze swoimi klientami. Nie da się ukryć, iż dzięki portalom społecznościowym klient może zdecydowanie chętniej wrócić do tej samej firmy :-)

Kitas

Posty: 15

 
Mój znajomy jest w stanie zaoferować prowadzenie fan page facebook. Nie bierze za to dużych pieniędzy. Mogę dać namiary na jego agencję reklamową social media.

Anno Domini

Posty: 16

 
Uważam, że zdecydowanie najlepszą kampanię będzie w stanie zrealizować dla Was posiadająca bogate doświadczenie agencja marketingu internetowego.

codePerformance

Posty: 12

 
Moim zdaniem prowadzenie fanpage facebook nie stanowi ponadprzeciętnie dużego wydatku. Skontaktujcie się z kilkoma agencjami social media, aby poznać ceny usługi :)

Annaaa12

Posty: 11