• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Koszula z nadrukiem Ustka

Koszula z nadrukiem Ustka

Mam firmę i chcę wrzucić kilka haseł oraz adres na koszulkę z nadrukiem. Na razie chcę zainwestować w kilkanaście sztuk, a później pomyślę.

Proszę o kontakty do sumiennych wykonawców.

sgemino

Posty: 17

 
Mało kto zajmuje się tymi koszulkami profesjonalnie. Allegro raczej omijaj, bo tam sporo taniej, chińskiej masówki.

NEO-MAxi34

Posty: 28

 
Najlepsze koszulki mają moim zdaniem w http://www.naszewzory.pl. Wybierasz wzór ogólny lub sam wrzucasz im plik. Wszystko robią bardzo szybko.

dariuszek1878

Posty: 19

 
Ja nadruk wykorzystuję nie tylko na koszulkach, ale mam na kurtce ulubiony tekst, na bluzie, spodniach. No wszędzie po prostu :)

Teraz jest nieograniczony potencjał technologiczny.

Franeczek23

Posty: 26

 
Najpierw pooglądaj zdjęcia na gotowych modelach i na żywo oceń jakość zamówienia. A później decyduj się tylko na masowe projekty, bo taniej ci wyjdą, a z wielu wzorów skorzystasz.

magic17

Posty: 24

 
Taniej ci wyjdzie zamówienie w firmie, która sprzedaje koszulkę i wykonuje od razu nadruk. Fajna sprawa, żeby oryginalną imprezkę zorganizować z taką garderobą :)

reavan

Posty: 24

 
Im więcej koszulek zamówisz, tym niższą cenę dostaniesz na stronce www.naszewzory.pl. Praktycznie wszystkie pliki akceptują i podchodzą do zlecenia dość elastycznie. Mają technologie druku cyfrowego. Mam 3 sztuki w szafie. Szczególnie sobie cenię bluzę z ulubioną fotką (ja+dziewczyna).

NoweCzasy

Posty: 20

 
Na Allegro lepiej nie kupuj, bo tam zazwyczaj marna jakość samej koszulki, niekoniecznie nadruku. Uważaj na trwałość samego ciucha.

Zbyszek

Posty: 20

 
Zapytaj przed zakupem, jakiej marki koszulki dostaniesz. Później sprawdź sobie na necie jakość. Unikaj tych z najniższej półki, bo po prostu prania nie wytrzymają.

Skrzypekq4

Posty: 26

 
Mam koszulkę naśladującą garnitur i kilka z tekstami na podryw. Dziewczyny się z nich śmieją i dobrze, bo przynajmniej mam zainteresowanie. Jak dbasz zgodnie z zalecaniami o materiał to raczej się nie spiorą. Jedną koszulkę mam już ponad pół roku. Zero zniszczeń.

dzipkis

Posty: 25