• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Ulotki na terenie Warszawy

Ulotki na terenie Warszawy

Dostarczamy ulotki do mieszkań i firm na terenie Warszawy! Przygotowaliśmy dla Państwa szczegółowo raportowany dystrybucjaulotekwarszawa.pl. Efekty naszej pracy są opisywane, dzięki czemu każdy klient wie za jaką usługę zapłacił. Dostarczamy ulotki, broszury, gazety, periodyki, zaproszenia i mnóstwo innych materiałów. Realizujemy kolportaż targetowy, jak też bezadresowy. Własne ulotki mogę też trafiać bezproblemowo do rąk ludzi na ulicy, zostać włożone za pojazdowe wycieraczki, i dostarczone w inny, wybrany poprzez klienta sposób.

NEO-MAxi34

Posty: 28

 
Długo szukałem w internecie jakiegoś profesjonalnego artykułu na ten temat a także w końcu się udało. Rzetelnie a także bez lania wody napisany artykuł. Ekstremalnie szybko dostałem potrzebne informacje, bez potrzeby przekopywania całego internetu.

endrjuuu

Posty: 23

 
Moja firma już od lat współpracuje z kolporterami materiałów reklamowych. Jest to sprawdzona metoda promocji naszych usług. Notujemy wielkie zainteresowanie klientów dzięki takiej właśnie reklamie. Próbowaliśmy na przestrzeni lat wszystkiego – kolportaż naręczny, w wycieraczki, do skrzynek pocztowych itd. Chyba najlepszą opcją jest kolportaż targetowany jaki realizuje dla nas właśnie ta marka. Nie tracimy dzięki temu czasu i pieniędzy na zostawianie naszych reklam u osób, którzy i tak nie skorzystają z oferty. Broszury zostawiane są u precyzyjnie ustalonej grupy docelowej. To ma sens :)

Modniś

Posty: 27

 
Witam oraz o zdrowie pytam :) A tak na serio to ja jestem zdania, iż kolportaż fajnie się w Polsce rozwija oraz są firmy, jakie robią to rzeczywiście fachowo, poprawnie oraz dbają tym samym o porządne imię swoich klientów. Mój sklep od dawna współpracuje z tym serwisem oraz współpraca jest dla nas bardzo efektywna. Wszystkie broszury, gazetki oraz ulotki które zamawiamy trafiają do naszych klientów. Praca jest szczegółowo raportowana, więc nie ma szans, żeby ulotki były marnowane, lądowały w śmietniku, na ulicy itd.

Waskijestem

Posty: 20

 
Faktycznie firma stworzyła ofertę, z którą trudno konkurować. Dość odmienne podejście do tematu, ale warte uwagi. W tej branży nie spotkałem się jeszcze z w istocie nietuzinkową propozycją. Chcę szczerze polecić wszystkim, którzy szukają nowego, świeżego spojrzenia!

Pulpit

Posty: 23

 
Dobry dzień! Powiem, iż moim zdaniem kolportaż materiałów reklamowych to jedna z tańszych oraz jeszcze wciąż niedocenianych form promocji. Wielu moich znajomych, którzy prowadzą własne mniejsze lub większe biznesy, obawia się, iż ulotki popsują odbiór marki wśród klientów. Prawda jest jednak taka, iż nie ma bardziej skutecznej sposoby, żeby dotrzeć bezpośrednio do odbiorcy. Fajną robotę wykonuje dla mnie firma dystrybucjaulotekwarszawa.pl. Każde zlecenie robią zgodnie z ustaleniami, są otwarci na sugestie oraz mają korzystny cennik.

fill

Posty: 30

 
Hej! Prywatnie to mnie ulotkarze wkurzają. Ale co tu zrobić, jak się pragnie zaistnieć w branży to trzeba w ten sposób przyatakować klientów ;) Moja firma rzeczywiście zanotowała większe zainteresowanie konsumentów już krótko po rozpoczęciu kampanii z broszurami. Istotną zaletą takich akcji jest niska cena. Fajną ofertę przygotował chociażby serwis kolportazulotekwarszawa.pl, z którym mam przyjemność współpracować. Ogarnięci ludzie z dużym doświadczeniem. Konkretnie, nie lecą w konia. Polecam wszystkim!

MrGargamel

Posty: 19

 
Kiedyś pracowałem przy ulotkach oraz wiem jak to bywało :) Parę broszurek do rąk, zaś reszta do śmietnika :P Teraz sam prowadzę firmę oraz potrzebuję takiego reklamowego wsparcia, ale robionego bez lipy...Długo szukałem dobrego usługodawcy oraz wydaje mi się, iż odszukałem. Firma ta raportuje swoją pracę – dzięki czemu wiem za którą robotę płacę. Mogę ich polecić osobom z okolic Warszawy. Mają swoje obszary pracy, ale też mogą się dostosować do konkretnego targetu zamawiającego kolportaż.

MadziaKRK

Posty: 25

 
Moja firma już od lat współpracuje z kolporterami materiałów reklamowych. Jest to sprawdzona metoda promocji naszych usług. Notujemy olbrzymie zainteresowanie klientów dzięki takiej właśnie reklamie. Próbowaliśmy na przestrzeni lat wszystkiego – kolportaż naręczny, w wycieraczki, do skrzynek pocztowych itd. Chyba najlepszą opcją jest kolportaż targetowany jaki realizuje dla nas właśnie ta marka. Nie tracimy dzięki temu czasu oraz pieniędzy na zostawianie naszych reklam u osób, którzy oraz tak nie skorzystają z oferty. Broszury zostawiane są u dokładnie ustalonej grupy docelowej. To ma sens :)

Marko

Posty: 22

 
Hi! Gra i buczy – jak to mówi dzisiejsza młodzież. Pożądane byłoby sprawdzić szczegóły, można się pozytywnie zdziwić.

quios

Posty: 31