• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Znacie firmę z Warszawy która drukuje wizytówki ?

Znacie firmę z Warszawy która drukuje wizytówki ?

Witam, zależy mi na stworzeniu bardzo prestiżowej wizytówki. Widziałem coś takiego jak druk wypukły. Orientujecie się jaka drukarnia świadczy takie usługi?

zuzia_00

Posty: 11

 
Zobaczcie sobie ten druk wypukły na wizytówkach http://www.druk-wizytowek.eu/druk-wypukly/ Bardzo profesjonalna firma, wszystko zrobione na medal. Mnie osobiście bardzo podoba się ten rodzaj druku.

Sewerynus

Posty: 13

 
Od niej się wszystko zaczyna. Warto więc poświęcić czas i zlecić druk na wizytówkach profesjonalistom. W Warszawie jest takich sporo, ale ta drukarnia internetowa bije wszystkich na głowę. Projekty można obejrzeć na stronie internetowej. Jestem pod wielkim wrażeniem i sam zdecyduję się na ich usługi.

Dzidzia

Posty: 12

 
Na taki druk wypukły z powodzeniem mogłem wydać pieniądze. Wizytówka wygląda prestiżowo i nie wstyd ją dawać swoim klientom. Pomysł drukarni jest szalenie efektywny. Bardzo mi się podoba. Także polecam.

Gucio

Posty: 19

 
Niewiele wiedziałem w takim układzie o druku wypukłym. Sądzę, że teraz ludzie potrzebują dużych zmian odnośnie wyglądu swojej wizytówki, dlatego taki pomysł bardzo się jak widać podoba. Wchodziłem na stronę tej drukarni i sam mam już plan, co wybrać dla siebie. Mają bardzo liczną ofertę. Pozdrawiam.

dersert

Posty: 17

 
Też myślałam o wizytówkach swojej świeżo powstałej firmy. Myślałam o jakimś ciekawym druku wizytówek. Skorzystam z waszego polecenia, bo widzę, że rzeczywiście ta drukarnia ma dobre pomysły. Widać, że działa długo i ma doświadczenie.

Damiano

Posty: 10

 
Nie każdy druk na wizytówkach dobrze wygląda. Takie rzeczy lepiej oddać w ręce profesjonalistów, niż spaprać samemu robotę. Mnie się poszczęściło, projekt okazał się skuteczny. Polecam profesjonalne drukarnie.

Mariusz

Posty: 19