• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

medycyna dalekiego wschodu

medycyna dalekiego wschodu

Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia związane z medycyną chińską labo tybetańską i może się podzielić swoimi opiniami na temat stosowania takich metod leczenia? Mam problemy z bolącym kręgosłupem i standardowe leczenie u mnie nic nie daje. Szukam więc jakichś metod alternatywnych.

namok

Posty: 1

 
Moim zdaniem medycyna tybetańska daje ogromne możliwości i faktycznie u siebie warto ją wdrażać choć najlepiej pod okiem osób, które znają temat i będą w stanie doradzić jakie terapie stosować, jakie zioła.

Mr Frog

Posty: 9

 
Statystyki pokazują, że medycyna wschodu jest tak samo, jeżeli nie bardziej skuteczna od zachodniej. Największą efektywność stwarza połączenie dwóch szkół.

Wygodniś22

Posty: 4

 
Pacjenci zaczynają odchodzić od niektórych praktyk medycyny zachodu, gdzie już wyraźnie chodzi tylko o pieniądze i lekką ulgę w cierpieniu, ale nie o pełne wyzdrowienie.

mniszek_01

Posty: 6

 
Najlepsze przychodnie posiadają właśnie własne zaplecze diagnostyczne, więc nie trzeba martwić się wizytami w oddzielnych placówkach.

Acclaim

Posty: 16

 
W stolicy pacjentów ze stanami po udarach, w dość ciężkim stanie przyjmuje www.przychodnianarantem.pl i wiele osób odzyskuje sprawność, dzięki połączeniu wielu metod wschodnich. To niesamowite, ile można zrobić poprzez połączenie technik zachodnich i wschodnich właśnie.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Niektórych schorzeń nie da się wyleczyć praktykami zwykłej medycyny zachodniej i trzeba szukać najczęściej egzotycznych terapii. Takie już realia dbania o zdrowie.

Klarka34

Posty: 2

 
Medycyna wschodnia łączy teraz zalety zachodniej technologii i bardziej holistycznie podchodzi do problemów pacjenta.

Anno Domini

Posty: 9

 
Dobrze wykorzystana medycyna dalekiego wschodu może dać faktycznie doskonałe efekty, ale trzeba mieć miejsce, gdzie faktycznie będzie można liczyć na znajomość tych form medycyny przez osoby, które będą je stosować.

Jasiaaa

Posty: 2

 
Możliwe, że medycyna tybetańska przy odpowiednim wykorzystaniu ziół faktycznie będzie dawać dobre efekty, ale trzeba faktycznie mieć też pewność, że prowadzona przychodnia będzie prowadziła działalność na odpowiednim poziomie i znajomość medycyny chińskiej będzie dobra.

serwus

Posty: 11