• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ładne perfumy

ładne perfumy

Cześć, czy waszym zdaniem zapach ma znaczenie przy budowaniu codziennego wizerunku towarzyskiego, zawodowego? Z jakich rozwiązań na co dzień korzystacie? Może coś orientalnego bardziej mi doradzicie? :) Proszę o poważne wskazówki.

grzes3345

Posty: 4

 
Z piżmowymi zapachami lepiej nie przesadzać, bo nie każdemu pasują, a w nadmiarze wywołują moim zdaniem negatywne emocje.

yetisizeee

Posty: 22

 
Z zapachu można zrobić faktycznie indywidualną wizytówkę i się tym samym wyróżnić w towarzystwie. Niektóre męskie zapachy projektuje się nawet w taki sposób, aby oddawały profesjonalizm człowieka, więc warto doczytać trochę o recepturach, właściwościach zapachów.

Odi

Posty: 11

 
Warto sobie kupić pięć opakowań perfum jednorazowo w http://testerownia24h.pl, bo masz od razu bezpłatną przesyłkę i zero kombinowania. Osobiście używam https://www.testerownia24h.pl/pl/p/GIVENCHY-GENTLEMEN-100ML-EDT/1403, bardzo mocne i wiele dziewczyn chwaliło. Akurat przy testerach nie potrzebuje całego opakowania i otoczki marketingowej. Liczy się zapach przede wszystkim i oszczędność.

sgemino

Posty: 17

 
Dobre zapachy stosuje się teraz nawet w sprzedaży, więc tym bardziej przy budowaniu własnego wizerunku warto uwzględnić oryginalne buteleczki. Testery mają największy stosunek ceny do jakości według moich doświadczeń.

Miki

Posty: 17

 
Trzeba sprawdzać oryginalność przede wszystkim. Jak masz wątpliwości to ewentualnie przejdź się do zaprzyjaźnionej galerii. Powinni podpowiedzieć, czy tester jest ok.

QwerTery

Posty: 11

 
Przyznam, że zapach cytrusów mnie pobudza bardziej od wypicia kawy czasami. Niesamowite, jak dobrze dobrany aromat działa na człowieka.

Kitas

Posty: 8

 
Warto czytać recenzje profesjonalne perfum, czy nawet testerów i dopytywać w sklepach, czy konkretna marka nie pogorszyła przypadkiem jakości produkcji. Bo to się podobno zdarza coraz częściej.

Ptaszyna

Posty: 24

 
Z mocnymi perfumami nie warto przesadzać, jak masz dłuższe spotkania z kimś, bo nie zawsze jednak postronny człowiek polubi konkretny zapach. Trzeba też sprawdzać reakcję otoczenia i elastycznie wymieniać.

wieszdo87

Posty: 14

 
W perfumach mniej znaczy zawsze więcej i lepiej postawić na naprawdę wysoką jakość i wydajność.

wigry00

Posty: 12