• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Hurtownia perfum, gdzie w Anglii ?

Hurtownia perfum, gdzie w Anglii ?

Chciałbym zamówić większą ilość perfum z Anglii. Oczywiście oryginalnych :) Macie może jakieś rozeznanie? Z góry dzięki.

mnichhhu8

Posty: 8

 
Przywożę dla znajomych i rodziny. Zawsze są zadowoleni, albowiem to bez wątpienia markowe perfumy oryginalne. Płacę mniej, albowiem kupuję w hurcie. W Anglii faktycznie nie muszą być to kosmiczne ilości, żeby dali ci jeszcze jakieś dodatkowe rabaty. W dobry układ można wejść w zasadzie z każdą hurtownią :)

kdeel32

Posty: 17

 
Anglia pod kątem cen w hurtowniach kosmetyków to kraina mlekiem i miodem płynąca :D Osobiście zawsze robię zakupy w jednym sprawdzonym miejscu makeupmania.eu. To pewne miejsce, oryginalne produkty.

Prawnik44

Posty: 20

 
Też zwykle robię zapasy tego rodzaju. Mam swoją zaufaną hurtownię kosmetyczną w Anglii, w której zawsze są dobre ceny. Ale to oczywiście nie jedyna. Wiem, że wiele z nich działa online. Może to rzeczywiście sposób na tańsze produkty kosmetyczne bez wychodzenia z domu :D

Black_Riot

Posty: 15

 
Znajoma przysłała mi z Anglii o wiele tańsze perfumy niż u nas. Ten sam rodzaj i oczywiście oryginalne. Miała kontakt z dobrym dystrybutorem perfum. Myślę, że dla chcącego nic trudnego. Trzeba trochę poszukać w sieci i tyle. Najważniejsze to żeby znaleźć wiarygodne źródło, a nie kupować w pierwszym lepszym.

Iwona3

Posty: 13

 
Wszystko zależy od tego, czym jesteś dokładnie zainteresowana. Mogę podesłać adresy wiarygodnych hurtowni kosmetycznych w Anglii, gdzie taniej oznacza nawet do 70% mniej niż u nas.

AdamDzii

Posty: 23