• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Damskie perfumy

Damskie perfumy

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

Yuri20 

Posty: 3

 
OD tych różnych handlowców którzy chodzą po chodnikach miast i wciskają ludziom niby markowe kosmetyki to ja bym się trzymała z daleka. Człowiek nigdy nie wie co oni tam mają w środku w tych flakonach...

Strzała

Posty: 13

 
Mogę polecić testery, ja się w każdym razie jeszcze nigdy na takich zapachach nie zawiodłam. Cenowo jest o niebo lepiej a jakość trwałość nuta zapachowa – wszystko jest takie samo jak w normalnym perfumie oryginalnie zapakowanym w firmowe pudełeczko.

FOTO-PHOTO

Posty: 7

 
Moja żona to miała przez pewien czas taką fazę żeby kupować perfumy jedne za drugimi ale na szczęście po odbyciu ze mna poważnej rozmowy na ten temat trochę przystopowała...jednak co jak co ale markowe dobre perfumy to nie są tanie rzeczy. Nie kosztują tyle co pudełko zapałek.

czastek6

Posty: 13

 
Z własnego doświadczenia wiem że ludzie kupują przede wszystkim oczami..na mnie największe wrażenie robią te perfumy które są efektownie szałowo zapakowane. Nie ukrywam że w pierwszje kolejności zwracają uwagę na flakonik.

Buła

Posty: 10

 
Szybko wysyłają perfumy w sklepie na http://testerownia24h.pl. Dobra profesjonalna obsluga klienta, bezproblemowy kontakt mailowy. Co do samej jakości zapachów to są to dokladnie te same marki co w sklepach (Dior, Chanel, Armani itd.) ale w wariantach testowych. Tak pi razy drzwi chodzi o to że nie mają oryginalnych opakowań i tyle. Ale sam zapach jest 1 do 1 ten sam.

980000

Posty: 19

 
Ja to nigdy nie miałam problemów z trwałością perfum wręcz przeciwnie zazwyczaj to wręcz ciężko jest się pozbyć zapachu ze skóry...długo się utrzymuje, tak samo zresztą jeśli chodzi o utrzymywanie się perfum na ubraniach.

Hoteowo24h

Posty: 13