• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Mam wrażenie, że po tych wszystkich popularnych kosmetykach od znanych producentów moja skóra nie wygląda zbyt dobrze i tak się zastanawiam na co ewentualnie można się obecnie zdecydować, by skutecznie o nią zadbać, czy są jakieś dobre kosmetyki naturalne, które ewentualnie będzie warto kupić.

Asia

Posty: 3

 
Postaraj się sprawdzić różnych producentów, którzy chwalą się produktami eko czy organic i sprawdź jak wygląda skład, w ten sposób łatwiej będzie wybrać faktycznie dobry produkt, a nie taki, który ma napisane na opakowaniu eko a w rzeczywistości jest jednak od ekologii daleko.

Jasioneczek

Posty: 25

 
Jak będziesz chciała kupować kosmetyki w 100% naturalne to sprawdzaj skład, ale też szukaj jakiegoś dobrego sklepu, który faktycznie będzie miał produkty na dobrym poziomie i będzie można tam bez obaw dokonywać zakupów. Powoli ale systematycznie ten rynek u nas rośnie więc faktycznie jest szansa na to, że coś tam sensownego będzie można wybrać.

englandrm

Posty: 21

 
Jak będziesz szukał dla siebie dobrych produktów to postaraj się sprawdzić skład, porównać je między sobą od różnych producentów i wtedy pewnie łatwiej będzie cos sensownego dla siebie wybrać. Powoli ten rynek produktów naturalnych się u nas rozwija wiec faktycznie coś tam sensownego można dla siebie szukać.

jumbertus

Posty: 20

 
Zdaje mi się, że w sieci najłatwiej będzie o naturalne kosmetyki. W tradycyjnych stacjonarnych sklepach oferta powoli tez się zmienia, jednak na tą chwilę pewnie wybór naturalnych kosmetyków będzie w sklepach internetowych.

Marko

Posty: 7

 
Ostatnio kupuje kosmetyki w sklepie https://e-naturalne.pl/, jeśli chodzi o naturalne produkty to ten wybór właśnie u nich jest najlepszy jaki spotkałem. Produktów jest bardzo wiele, w tym również sporo naturalnych produktów z dalekich krajów więc jak ktoś będzie chciał zadbać o swoją cerę to warto będzie do nich zajrzeć. Myślę, że będziesz w stanie tam wybrać takie produkty, które faktycznie będą dla Ciebie dobre i poprawią wygląd i stan cery.

krysian6

Posty: 4

 
Mam małe doświadczenie jeśli chodzi o kosmetyki naturalne, ale przede wszystkim jednak kupuje w sieci bo tam ten wybór wydaje się, że jest największy, u mnie w mieście w stacjonarnych sklepach wybór produktów jest niewielki. W sieci tez ceny są lepsze więc pod tym kątem też oferta wypada lepiej.

dobrawka

Posty: 7