• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Cześć, jakie metody pielęgnacji polecacie do cery wrażliwej ze skłonnością do powstawania wyprysków? Bardzo proszę o coś, co u was faktycznie działa.

labuh

Posty: 14

 
Od wewnątrz i od zewnątrz się zawsze leczy problemy dermatologiczne. Pamiętaj, żeby nad trądzikiem zapanować w młodym wieku, bo później zostaną blizny, których ciężko się pozbyć.

bjebeee

Posty: 11

 
Polecam najpierw wizytę u dermatologa, żeby ci wykonał zaawansowane badania w laboratorium i wtedy zobaczysz, jakie składniki potencjalnie na ciebie najlepiej zadziałają. Nie ma sensu w ciemno brać kosmetyków, bo po prostu szkoda pieniędzy.

Hello98

Posty: 13

 
Jeszcze warto iść do gabinetu medycyny estetycznej i zobaczyć, jakie rozwiązania tam stosują.

Nikolee3

Posty: 23

 
Ja też przestałam w ogóle używać zwykłej wody do pielęgnacji twarzy, ale mam zawsze butelkę mineralnej z dobrego źródła. Naprawdę jest spora różnica.

miasto13

Posty: 15

 
Łączę kosmetyki naturalne z aromaterapią. Do tego dodaję sobie prozdrowotne żele do kąpieli, dbam o to, żeby więcej spać i przede wszystkim rzuciłam picie/palenie. Po tym stan skóry się szybko poprawia.

Watuniaa

Posty: 12

 
Tworzę własne kosmetyki naturalne, głównie na bazie mieszanek witaminowych. Coś takiego warto wykorzystać w pierwszej kolejności https://e-naturalne.pl/pl/p/Mix-Witaminowy/833. Wystarczy tylko pilnować stężenia, a wychodzą ci kosmetyki do twarzy, całego ciała, pielęgnacji włosów, do czego chcesz właściwie. Taniej wychodzi niż zakupy w drogerii, a taki kosmetyk robi się błyskawicznie.

Anno Domini

Posty: 13

 
Popatrz, jakie składniki ludzki organizm traci wraz z wiekiem. Niektóre rzeczy można tylko wprowadzić od zewnątrz, chociażby kolagen. Z tego powodu kosmetyki naturalne tak dobrze działają.

Czarek

Posty: 10

 
Olej abisyński mnie dobrze nawilża i praktycznie zastąpił u mnie standardowe kosmetyki.

Gubuś234

Posty: 7

 
Stawiam na kosmetyki, gdzie jest ponad 90% nasycenia składnikami aktywnymi. Myślę, że to mocno wydajne podejście. Testuj różne marki, bo czasami się faktycznie coś dobrego trafi.

wieszdo87

Posty: 14