• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Damskie perfumy

Damskie perfumy

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

Posty: 5

 
Perfum to nie jest problem żeby dobrać, ale dużo większy problem mam zawsze z dezodorantem. Albo słabo pachnie, albo z kolei mam jakieś podrażnienia na skórze, albo plamy zostawia. Ciężko jest trafić na coś fajnego nawet za duże pieniądze.

H3bi

Posty: 15

 
Jakbym miała coś podpowiadać to na pewno testery są ciekawą opcją. Nie kosztują dużo można sensownie zaoszczędzić a tak naprawdę dostaje się jakościowo towar z górnej półki, oryginalny, markowy tylko po prostu mniej efektownie zapakowany jak to co widać w drogeriach na regałach.

Kitas

Posty: 14

 
Takie piżmowe ekskluzywne zapachy mi się zawsze podobały ,ale te lepsze potrafić być super drogie. Z drugiej strony przynajmniej człowiek wie za jaką jakość płaci. Coś za coś, jak to w życiu.

Pulpit

Posty: 23

 
Najlepsze są perfumy naturalne czyli bazujące w składzie na ziołach kwiatach owocach itd. ich jest większość z tego co wiem i ja się w takich roślinnych rześkich odsłonach najlepiej czuję. Im cięższy aromat tym dla mnie gorzej.

Sylfa

Posty: 25

 
Nie będę ukrywała że dużo zużywam perfum, zwłaszcza jak sobie porównam z tym ile używa swoich perfum mój mąż. Ja jestem w połowie flakonika a u niego ciągle wygląda jakby miał jeszcze full.

Joe

Posty: 28

 
Testery się opłacają tylko jeszcze trzeba mieć szczęście i trafić na sprzedawcę który po pierwsze ma duży wybór marek i po drugie są one oryginalne i faktycznie perfuma różni się tylko opakowaniem a nie zawartością.

krysian6

Posty: 6

 
Ja to dam zielone światło na testery ze strony http://testerownia24h.pl. Super jakość za wyjątkowo małe atrakcyjne pieniądze. Fajna sprawa że kupić perfumy dla siebie, bo na prezent to faktycznie taki tester może być nie do końca trafionym pomysłem. Chyba że się tę drugą osobę dobrze zna i się nie obrazi że nie ma oryginalnego opakowania ;)

Robuś

Posty: 8

 
Najczęściej kupuję perfumy w drogeriach w sieciówkach. Wychodzą najtaniej często można się zalapać na duże zniżki i też fajnie że w jednym miejscu człowiek ma dostęp od razu do kilkunastu czy kilkudziesięciu różnych marek.

Szybka Krysia

Posty: 13