• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Damskie perfumy

Damskie perfumy

Cześć, czy przy zakupie testerów, chodzi o perfumy nie ma jakichś braków jakościowych? Jak to widzicie?

JasioJasio

Posty: 5

 
Testery to super sprawa. Ludzie częściej biorą oryginalne, bo to oczywiście jakiś tam według nich prestiż, ale dla mnie zawsze liczyła się użyteczność.

micko

Posty: 7

 
Teraz jest spora moda na testery. Jak idę do drogerii to dopytuję, ale rzadko mają moje ulubione zapachy. Z tych niszowych perfum, też czasami trudno dostępnych to znajdziesz w https://www.testerownia24h.pl. Akurat tam biorę takie zapachy, których często nikt stacjonarnie nie sprzedaje, więc optymalnie, jak dla mnie.

ja2210

Posty: 22

 
Często perfumy nakładam na różne akcesoria łazienkowe, chociażby grzebień, czy szczotkę do włosów. Sprawdza się, bo ten aromat jakby dłużej zostaje i później znowu się rozprowadza we włosach.

Rico

Posty: 17

 
Tylko pozwól perfumom po aplikacji trochę poleżeć na skórze. Nie wcieraj, bo to tylko strata dobra :)

Alicjaaa2

Posty: 24

 
Nie wiem, ja tam nie mogę się przekonać do zakupu oryginalnych perfum. Mam jakiś limit jednak budżetu na zapach, a 100 ml testera to mi spokojnie na rok starczy. Jak człowiek wie, w jaki sposób stosować to się opłaca.

Sysek56

Posty: 15