• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Olej konopny

Olej konopny

Dzień dobry. Przedmiotem mojego zainteresowania są dzisiaj surowce kosmetyczne, które chciałabym pozyskać do tworzenia unikalnych kosmetyków. Polecicie jakiś sklep internetowy z takim asortymentem?

Mikuśio

Posty: 8

 
Moim zdaniem godnym polecenia produktem jest olej jojoba, który możecie odnaleźć między innymi w ofercie tego sklepu: http://zielonyklub.pl. Korzystałem z ich usług i nie zawiodłem się. Zaoferowali najlepszą cenę na rynku oraz satysfakcjonująco krótki czas wysyłki tego produktu.
Polecam! :)

rulsellarly

Posty: 16

 
O oleju migdałowym słyszałam bardzo często, gdy mogłam kupić go w drogerii, a właściwie produkt, który go zawierał. Po pewnym czasie postanowiłam zamówić po prostu olej migdałowy z jednego ze sklepów internetowych. Jego zastosowanie daje rewelacyjne rezultaty, a ponadto mam pewność, że tu naturalny produkt.

Polecam wszystkim Paniom na forum :)

iHS

Posty: 19

 
Trudno mi powiedzieć co mogą zaoferować Wam glinki kosmetyczne, bowiem nigdy uprzednio nie miałam z nimi do czynienia.

W sumie dopiero Wasze pytania zainspirowały mnie od tego, aby zbadać, co mają one do zaoferowania. Niebawem składam zamówienie na inne glinki, a później zrecenzuję skuteczność i sposób ich starania.

Valfiewrno

Posty: 21

 
Dwukrotnie stosowano w moim wypadku olej makadamia, ale było to podczas zabiegów w centrum SPA.

Mam pozytywne wrażenia z nim związane do tego stopnia, że zamówiłam go także do domowego użytku. Na jego bazie stworzyłam własny krem oraz olejek do ciała, które z powodzeniem stosuję już od kilku tygodni.

Mogę polecić wszystkim paniom. Na pewno nie będziecie rozczarowane :)

aLIMER56

Posty: 10

 
Rozmawiałam niedawno ze specjalistką, która gorąco polecała mi surowce kosmetyczne.

Powiedziała, że ich działanie jest nawet lepsze niż kosmetyków ze sklepów, które zostały rzekomo przetestowane. Surowce kosztują sporo, ale umożliwiają stworzenie idealnego kosmetyku.

Gumis

Posty: 28

 
Trudno mi powiedzieć co mogą zaoferować Wam glinki kosmetyczne, bo nigdy wcześniej nie miałam z nimi do czynienia.

W sumie dopiero Wasze pytania zainspirowały mnie od tego, aby sprawdzić, co mają one do zaoferowania. Niebawem składam zamówienie na różne glinki, a potem zrecenzuję skuteczność i sposób ich działania.

krak

Posty: 29