• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Cześć – dzień dobry. Szukam dostawcy kosmetyków do naszego gabinetu. Z kim współpracujecie, kto ma świeże, dobre gatunkowo rzeczy na stanie i nie ma problemów z czasem dostawy itp. Jeśli możecie kogoś podpowiedzieć – będę wdzięczna, pozdrawiam ;)

zenek744

Posty: 7

 
Mamie kupowałam krem anti aging nie tak dawno i powoli bo powoli ale pojawiają się u niej efekty, zmarszczki pod oczami się znacznie poprawiły. Ja dużo kosmetyków ogólnie zamawiam na stronie e-naturalne.pl. Mają wszechstronną ofertę dla każdego rodzaju cery z różnymi potrzebami, dla siebie głównie tutaj biorę peeling z papają, a ostatnio testuję olejek bergamotowy i super się sprawdza.

Modniś

Posty: 16

 
Moja siostra się uczy na kosmetyczkę i nie mogę się doczekać jak skończy szkołę bo przydałby się ktoś z takim fachem w rodzinie :-)

yaoks

Posty: 11

 
Mam nadzieję że z czasem będzie coraz łatwiejszy dostęp do naturalnych kosmetyków bo jednak ciągle sklepów z takimi preparatami brakuje ale i tak jest lepiej niż jeszcze te 10 lat temu choćby.

nantusia

Posty: 16

 
Ekspertką od kosmetyków to się nie czuję, raczej kupuję rzeczy od tych większych i ogólnie znanych producentów i nawet mi służą, chociaż ostatnio jakby oczy mi gorzej na tusz reagują.

drumer

Posty: 11

 
Ja to jestem w stanie dość dużo pieniędzy miesięcznie na same kosmetyki wydać, mój mąż nie do końca jest z tego faktu zadowolony ale z drugiej strony by chciał żebym atrakcyjnie wyglądała. Coś za coś ;-)

wrrraak22

Posty: 8