• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

butik damski, sklep?

butik damski, sklep?

Zastanawiam się nad tym czy można kupować sukienki albo bluzki w butiku online? Nie robiłam tego jeszcze nigdy w swoim życiu.

namedal6

Posty: 2

 
Nie jest łatwo kupować przez Internet. Trzeba znaleźć naprawdę bardzo dobrze przygotowany sklep. Ważne jest to, aby rozmiary były tam podawane bardzo dokładnie. L czy XL u różnych producentów oznacza, co innego.

wieslawek

Posty: 7

 
Z zakupami u mnie zawsze jest problem. Widziałam te oferty w internecie, ale nigdy sama nie wiem, na co mam się zdecydować. Szukam i szukam i na końcu kupuje coś przypadkowego, bo tak naprawdę brakuje mi już czasu.

Waskijestem

Posty: 17

 
Propozycji jest niezmiernie dużo. Jeśli mamy rozmiar XS to odszukamy tak dużo sukienek, że same nie będziemy wiedział, co tak rzeczywiście wybrać dla siebie. Tak to właśnie wygląda.

Sklepik

Posty: 8

 
Dla mnie propozycja w butiku online to oszczędność czasu. Jeżeli jeszcze mamy trochę szczęścia to można odnaleźć niesłychanie tanie oferty i zamówić sobie więcej odzieży.

Facio

Posty: 7

 
Korzystałam z butiku, który działa online i jestem zadowolona. Tą sukienkę z dekoltem, którą kupiłam mam za połowę ceny. W moim sklepie gdzie zawsze robię zakupy była o wiele droższa. Warto porównać sobie ceny i wtedy można wybrać coś naprawdę ciekawego.

Lalka

Posty: 16

 
Oferty są różne, dlatego porównanie ich ma sens. Trzeba sprawdzić czy sklep obok nas ma coś interesującego czy lepiej zrobić zakupy w butiku internetowym?

hubertus

Posty: 4

 
Na wesele koleżanki założyłam sukienkę z dekoltem i zrobiła furorę. Nie wiem czy trochę nie za bardzo rzucałam się w oczy, ale co mi tam? Cieszę się, że taką sukienkę znalazł. W sklepach stacjonarnych nic ciekawego nie było. Na ostatnie chwile weszłam na butik internetowy i to był strzał w dziesiątkę.

Odi

Posty: 2

 
Widziałam oferty z sukienkami bez ramion na stronie butiku https://sissi-boutique.pl/sukienki-bez-ramion. Sama nie chodzę w takich, dlatego nie wiem czy to atrakcyjna oferta czy nie? Sprawdźcie same czy znajdziecie tam coś ciekawego. Widziałam tylko, że jest tego dużo, dlatego nawet wymagające osoby coś znajdą.

FOTOiFOTO

Posty: 16

 
Korzystałam z butiku, który działa online i jestem zadowolona. Tą sukienkę z dekoltem, którą zakupiłam mam za połowę ceny. W moim sklepie gdzie zawsze robię zakupy była o wiele droższa. Należałoby porównać sobie ceny i wówczas można wybrać coś faktycznie ciekawego.

grzes3345

Posty: 10