• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

gdzie w Warszawie wynająć mieszkanie

gdzie w Warszawie wynająć mieszkanie

Szukam w Warszawie mieszkania na wynajem, możecie mi podpowiedzieć, gdzie ewentualnie warto szukać ofert i co będzie można sensownego znaleźć? Jak wynajmowaliście w ostatnim czasie mieszkanie i możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać.

Lupusx

Posty: 1

 
Ceny najmu rosną, bo i rynek wraca po koronawirusie do normalnego funkcjonowania, można się też spodziewać, że do tego czynnik wojenny i uchodźcy dodatkowo będą wpływać na te rosnące ceny.

ksyhoo

Posty: 21

 
Co do zasady zgadzam się z poprzednikami, że można liczyć na to co jest przygotowywane w ofercie StartWynajem.pl . Są całkiem fajnie zorganizowani i mają sporo ofert do zaproponowania więc na spokojnie coś tam można wybrać dla siebie.

CzeX

Posty: 12

 
Jest obecnie tego sporo jeśli chodzi o różnych pośredników na Warszawskim rynku, ale trzeba też być świadomym, że i ceny dość mocno urosły i to pewnie nie będzie się zmieniało w kolejnych miesiącach.

45_@wer

Posty: 17

 
Samemu można oczywiście przeglądać te różne oferty, ale trzeba być świadomym, że sporo czasu może to zajmować więc zerknięcie gdzieś do agencji i ich pomoc może się okazać cenna.

Hoteowo24h

Posty: 4

 
Akurat jak chodzi o mnie to mogę polecić szukanie oferty za pośrednictwem biura. Samemu to wszystko przeglądać to masakra, a biuro jakieś konkrety od razu będzie mogło zaproponować i to na pewno duży plus.

Banaś23

Posty: 9

 
Szukając mieszkań w Warszawie dużo zależy od lokalizacji i to w głównej mierze będzie decydować o tym jaki będzie koszt. Jednocześnie trzeba się liczyć z tym, że te atrakcyjne oferty dość szybko znikają.

Jarosławek34

Posty: 3