• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Lakier UV, gdzie ?

Lakier UV, gdzie ?

Cześć. Ostatnio obiło mi się o uszy, że wydrukowane materiały można nawet uszlachetnić. Używa się do tego ponoć lakier UV. Macie jakieś doświadczenia z lakierowaniem?

joasia

Posty: 14

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały naprawdę bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk wykonać dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, iż zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

Klarka34

Posty: 13

 
Nie da się ukryć, że letterpress wymaga od nas sporej wiedzy. A o tej metodzie niewiele informacji w sieci. Na szczęście natknąłem się na stronę http://lakieruv.firmowyblog.edu.pl, gdzie znalazłem wiele cennych wskazówek.

Marioleczka

Posty: 13

 
Jeżeli w letterpress użyjesz tego samego koloru, co kolor papieru, to dla poniektórych ludzi może być to niewidoczne. A przecież reklama ma polegać na tym, żeby była jak najszybciej przyswajalna przez odbiorcę. Zatem raczej stosuje się kontrastowe kolory.

dzipkis

Posty: 25

 
Według mnie jednostronny druk wizytówek lepiej jest postrzegany poprzez odbiorców. Zbyt dużo informacji na małej karteczce jest przecież niewskazane.

kk1111

Posty: 20

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i obecnie nie mają one żadnej konkurencyjnej metody. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

roudee22

Posty: 15

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu przez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

Kwatuszek

Posty: 16

 
Rozmawiałem ostatnio ze swoim szefem i zaproponowałem mu, aby wydawane poprzez nas certyfikaty robić poprzez letterpress. Na początku sceptycznie podchodził do tego tematu, ale się przekonał. Potem jednak nie mógł się na ni napatrzeć...podobały się :)

Sarenka

Posty: 16