• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

nadruki na zapalniczkach, gdzie warto ?

nadruki na zapalniczkach, gdzie warto ?

Jak można wykonać nadruk na czapce żeby był trwały i niezwykle wyraźny? Można to zrobić samemu czy lepiej szukać firmy?

mniszko

Posty: 2

 
Gadżety to świetny pomysł, lecz trzeba pamiętać, aby kupować te, które są lepiej wykonane. Nawet, jeżeli widzimy, iż cena jest wyższa to lepiej dopłacić i mieć coś, co wytrzyma u naszego klienta o dużo dłużej. Wówczas taka reklama ma sens.

Tatusiek4

Posty: 5

 
Skoro gadżety są dostępne to, dlaczego by z nich nie skorzystać? Niektóre można zamawiać nawet w pojedynczych sztukach, co oznacza, że można coś takiego zamówić specjalnie dla siebie na jakąś wyjątkową okazję.

Buła

Posty: 4

 
Mnie szukanie zajmuje wiele czasu, albowiem sprawdzam nie tylko cenę, natomiast również jakość wykonania takich gadżetów. Nie należałoby kupować czegoś, co nie wytrzyma zbyt długo. Reklama jest opłacalna, jeśli będzie trwała niezmiernie długo, czyli w tym wypadku nadruk powinien być niezmiernie dobrze widoczny po długim czasie.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Gadżety reklamowe można rozdawać, lecz można zarówno sprzedawać. Wszystko będzie zależne już od naszego podejścia. Co jest najistotniejsze? To, aby na tym jak najwięcej zyskać i właśnie na tym trzeba będzie się skupić.

Menene

Posty: 8

 
Znalazłem stronę https://taniegadzety.pl/content/89-olowki-reklamowe, gdzie dokładnie opisują nadruki na ołówkach. To ciekawa strona, bo można się z niej wiele dowiedzieć. Sprawdźcie sami.

bydlus

Posty: 5

 
Gadżety reklamowe trafiają w gusta każdego klienta. Nie ulega wątpliwości znaczące będzie to, aby wybrać sobie grupę docelową, niemniej jednak dla przykładu można zainteresować się nadrukami na brelokach, jakie weźmie każdy. Nie ma znaczenia ile ma lat, jaki ma zawód czy płeć. To gadżet uniwersalny.

HaNzo

Posty: 2

 
Można korzystać z różnych reklam. Na pewno wykorzystanie gadżetów reklamowych będzie super pomysłem. Czy to wystarczy, jako jedna reklama? Trudno powiedzieć, bo byłoby to wszystko za proste. Dodatek na pewno się przyda, bo klienci takie gadżety bardzo lubią.

opanik44

Posty: 12

 
Skoro gadżety są dostępne to, dlaczego by z nich nie skorzystać? Niektóre można zamawiać nawet w pojedynczych sztukach, co znaczy, że można coś takiego zamówić celowo dla siebie na jakąś szczególną okazję.

retrun

Posty: 13