• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

robot kuchenny, szukam

robot kuchenny, szukam

Myślę o zakupie robota kuchennego do pieczenia. Chodzi mi o taki automat, który nie pozwala na popełnianie błędów przy pieczeniu.

dagmarka

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o urządzenia kuchenne do pieczenia to na blogu https://rodzinagotuje.pl/index.php/gdzie-kupic-thermomix/ odszukacie dużo przydatnych informacji.

Dragon

Posty: 4

 
W mojej kuchni mam i takie urządzenie i gotuje sama. Wszystko zależne jest od tego ile mam na to czasu. Jeśli mi się spieszy i nie mam głowy do szukania przepisów to korzystam z urządzenia i ułatwiam sobie wówczas to obowiązek. Zawsze wychodzi pyszne jedzenie.

Marti

Posty: 2

 
Są takie dni, że człowiekowi nic się nie chce. Wtedy taka maszyna go gotowania jest bardzo pomocna. Można w łatwy sposób stworzyć coś, co będzie smakowało całej naszej rodzinie. Na pewno każdemu, kto gotuje na tym zależy.

Jasio234

Posty: 9

 
Dla chcących wykorzystać urządzenia wielofunkcyjne do diety polecam blog https://rodzinagotuje.pl/index.php/dieta-na-thermomix/. Można tam odszukać wiele interesujących przepisów, jakie na pewno się przydadzą.

wieszdo87

Posty: 2

 
Gotowanie i pieczenie to nie moja bajka. Słyszałam, że można gotować dzięki takiemu urządzeniu, ale nie wiem czy się na nie zdecyduje. Na razie czytam opinie i wszystko inne.

Wariat

Posty: 6

 
Warto wybrać się na jakiegoś bloga gdzie opisują dokładnie takie urządzenie. Polecam to wykonać każdemu, kto zamierza je zakupić. Wówczas dowiecie się gdzie najlepiej kupować, albowiem to przecież jest niezwykle znaczące. Chcemy produkt nowy, na gwarancji i co znaczące ma to być oryginał.

Warszawiak

Posty: 3

 
Posiadam takiego wielofunkcyjnego robota kuchennego i jestem niezmiernie zadowolona. Wszystko działa jak należy i według mnie każdy nauczy się gotować i piec.

Okolicc34

Posty: 6

 
Czytałam już inne opinie o tym urządzeniu, natomiast moje zdanie jest takie, iż jak samemu się nie sprawdzi to człowiek nie będzie wiedział. Zrobiłam tak i powiem Wam, iż nie zamienię tego urządzenia na żadne inne. Dla mnie jest najlepsze na świecie.

Kitas

Posty: 3

 
Przyznam, że mnie takie urządzenie bardzo pomogło. Nie znam się za mocno na gotowaniu, a tutaj wszystko jest dziecinne proste. Dostajemy informacje, co wsypać i ile wsypać, dlatego nie ma praktycznie możliwości, aby się pomylić w przygotowywaniu jedzenia.

aluś44

Posty: 8