• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Wisła, co polecicie ?

Wisła, co polecicie ?

Interesuje mnie wszystko o Beskidzie i okolicach. Znacie jakąś stronę internetową, która jest poświęcona temu tematowi?

Madzia

Posty: 2

 
Mnie się podoba Bielsko-Biała i chętnie się tam wybieram. Mam blisko do wielu atrakcji w Beskidzie, dlatego polecam tam pojechać. Przekonacie się, że nawet miasta w Beskidzie mają coś interesującego do zaoferowania i będziecie chcieli tam często wracać.

endrjuuu

Posty: 23

 
Lubię zdobywać różne informacje o Beskidzie nawet, jeśli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można chociażby pooglądać sobie zdjęcia, które są wyjątkowe.

namok

Posty: 2

 
Byłem w Beskidzie Żywieckim, ale nad jeziorem. Mnie się podobało, bo to wyjątkowe miejsce. Ma taki specyficzny klimat, dlatego polecam się tam pojawić. Gusta są różne, dlatego nie gwarantuje, że wszystkim się tam spodoba. Na pewno znajdziecie tam wiele miejsc, które warto zobaczyć i uwiecznić na wyjątkowych i oryginalnych zdjęciach.

Oleczka1

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o Wisłę i ogólnie Beskid to na stronie https://kochambeskidy.pl można znaleźć wiele informacji. To strona www poświęcona tylko i wyłącznie tej tematyce.

Marioleczka

Posty: 7

 
Beskid to duża powierzchnia, dlatego jest tam wiele miejsc, które warto zobaczyć. Jeśli ktoś kocha góry i naturę to na pewno powinien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem bardzo zadowolony. To miejsce, które pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

rz3zn!k

Posty: 5