• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

panele quickstep, gdzie ?

panele quickstep, gdzie ?

Witam. Czytałem ostatnio o panelach podłogowych w Internecie i jestem coraz niezwyklej do nich przekonany. Mam w domu zniszczony parkiet. Chcę coś w końcu zmienić. To dobry pomysł?

WTFurdoin

Posty: 3

 
Mam już własne lata i przeżyłem także parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są wiele lepsze, bowiem nie trzeba ich systematycznie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

Rico

Posty: 9

 
Pamiętaj o właściwym ułożeniu elementów. Krótszym bokiem mają być skierowane w stronę okna. Winny do siebie znakomicie przylegać, bowiem tylko wtedy panele parkietowe ułożą się w pożądany wzór. Całe szczęście jest dużo poradników, jak to odpowiednio zrobić.

Madzia

Posty: 4

 
Musisz wybrać elementy dobrej jakości, wtedy praktycznie nie poczujesz różnicy. Osobiście uważam, że warto zainwestować w panele Quickstep, które są naprawdę dobrze wykonane.

miaziol

Posty: 3

 
Też mam słabość do pięknych mozaik i wzorów na podłodze. Wybrałem panele parkietowe, bo przeczytałem o nich na stronie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. Wcześniej nie miałem zupełnie pojęcia o takiej możliwości i bardzo się ucieszyłem, że mogę moje zwykłe panele wymienić na takie eleganckie :)

Kitas

Posty: 4

 
Jeśli już je kupiłeś, to znaczy, że tak miało być. Panele podłogowe imitują doskonale naturalne drewno i nie wymagają poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

Lalka

Posty: 20

 
Najbardziej uniwersalne są panele podłogowe, jakie mają wiele zalet. Najważniejsze jest to, iż są dostępne w niezmiernie przystępnej cenie. Niewielkim kosztem można wyłożyć nimi całe mieszkanie, dzięki czemu zyskuje ono na przytulności.

Laleczka4

Posty: 15

 
Jeśli już je kupiłeś, to znaczy, że tak miało być. Panele podłogowe imitują cudownie naturalne drewno i nie wymagają poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

Dzidzidek

Posty: 6