• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Beskidy, który portal ?

Beskidy, który portal ?

Witajcie. Był ktoś z was na Rysiance? Jak wyglądają tam trasy biegowe? Mam ochotę trochę potrenować w trudniejszych warunkach niż krajobraz miejski.

krotos34

Posty: 3

 
W wielu miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc warto zapoznać się z właśnie tym sportem.

zoferek

Posty: 13

 
Najbardziej lubię wyjeżdżać w góry do woj. Śląskiego (najlepiej rozwinięta infrastruktura). Beskid Żywiecki to urokliwe pasmo, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Szczyty są o różnym poziomie trudności – od łagodnych po bardzo strome podejścia.

Lupusx

Posty: 3

 
Każdy trafiający na południe Polski winien dostać Rysiankę. Dzięki tej górze pokochałam właśnie wędrówki. Cały czas szło się niezmiernie przyjemnie, nie mam powodów do narzekania. Polecam zapoznanie się ze stroną https://kochambeskidy.pl/tag/rysianka/, gdzie odnajdziesz dużo użytecznych informacji na temat wyjazdu.

namok

Posty: 4

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, ponieważ pod ręką będą duże sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

tomalix

Posty: 21

 
Cały Beskid Żywiecki to dzisiaj jedna wielka sieć ścieżek, po których niesłychanie wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać szczególnie korzystne rezultaty.

21gregorek

Posty: 13