• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

długopisy reklamowe, gdzie szukać ?

długopisy reklamowe, gdzie szukać ?

Gdzie znajdę sklep z gadżetami reklamowymi komputerowymi, bo nie wiem, do kogo się zgłosić? Dajcie mi jakieś namiary.

Ciapek

Posty: 1

 
Gadżety są dostępne w wielu sklepach, bo można na nich sporo zarobić. Sklep zarabia, bo nam je oferuje, a my rozdajemy je klientom, którzy do nas wrócą. Jeśli chodzi, o jakość i zyski to trudno byłoby nam znaleźć coś innego, co przynosi tak bardzo duże zyski jak gadżety reklamowe, na których będzie logo naszej firmy.

TomekK

Posty: 8

 
Trzeba sprawdzać jakość nadruków na gadżetach reklamowych, bo to bardzo ważne. Lepiej jest zapłacić więcej i mieć coś, co jest idealnie wykonane. Rodzajów nadruków jest wiele, dlatego to sprawdzamy w sklepie z gadżetami.

hubertus

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to nadruk reklamowy wykonywany jest różnymi metodami. Ta najbardziej popularna to nie ulega wątpliwości sitodruk. Zamawiałem kiedyś inne gadżety reklamowe i przy każdym z nich były dostępne inne rodzaje nadruku. Wystarczy sprawdzić, który nadruk jest dla nas najlepszy i najlepiej wygląda i go zamówić. To proste.

Krzysio

Posty: 13

 
Polecam sprawdzenie gadżetów reklamowych na stronie https://taniegadzety.pl/content/47-gadzety-reklamowe. Mają wszystko niesłychanie dobrze przygotowane. Proponują gadżety na każdą okazję i dla każdej firmy. Niska cena pozwala na zaoszczędzenie na reklamie ogromnej ilości pieniędzy.

Kamil87rak1

Posty: 12

 
Korzystanie z oferty w internecie jest bardzo proste. Zamawiamy szybko gadżety, które najbardziej nam się podobają i wiemy, że w naszej firmie na pewno się przydadzą.

Black_Riot

Posty: 2

 
Nie w każdej firmie gadżety się przydają. U mnie znajomy sporo ich zamówił, ale jakoś się nie rozeszły. Ma mało klientów, dlatego rozdawał później znajomym i rodzinie te gadżety, które mu zostały. Dobrze, że wiele go to nie kosztowało to nie mówił, że na tym dużo stracił. Trzeba wiedzieć, co zamówić i dla kogo mają to być gadżety.

e_petelka

Posty: 10

 
Zanim coś zamówię to sprawdzam to sto razy. Oczywiście, jeśli mam na to czas. Nigdy nie mogę się zdecydować od razu, co zamówić, bo jest tych gadżetów reklamowych bardzo dużo.

czasDDD

Posty: 13