• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

breloki z nadrukiem, kto poleci ?

breloki z nadrukiem, kto poleci ?

Myślę o zamówieniu kubków reklamowych z nadrukiem do swojego biura. Mnóstwo może takie coś kosztować?

100%UP

Posty: 2

 
Wybierałem kiedyś takie gadżety i powiem, że wcale nie było łatwo. Dostałem takie zlecenie, ale sporo się musiałem namęczyć. Zbyt duży wybór to też niedobrze, dlatego jeśli zamierzacie czegoś szukać, a wcześniej tego nie robiliście to musicie zarezerwować dużo czasu.

Złoty

Posty: 20

 
My zamówiliśmy ołówki z nadrukiem i jesteśmy zadowoleni. W naszej firmie są niezwykle przydatne. Były tanie, natomiast jednocześnie praktyczne, zatem polecam takie gadżety. Nie trzeba wydać sporo pieniędzy, bowiem ołówki są faktycznie niezwykle tanie i solidnie wykonane.

Wertastable

Posty: 27

 
Według mnie, jeżeli ktoś interesuje się koszulkami z nadrukiem to powinien sprawdzać, kto zajmuje się ich produkcją. Potem niezmiernie dokładnie sprawdzamy, jaką techniką jest wykonywany nadruk, a dopiero na końcu składamy zamówienie.

aliotos

Posty: 7

 
Wszystko o koszulkach reklamowych odnajdziecie na https://taniegadzety.pl/content/69-koszulki-reklamowe. Zajrzyjcie sobie tutaj, a będziecie wiedzieć, jakie konkretnie upominki należałoby dla swojej firmy zamówić do promocji.

Julian

Posty: 4

 
Widziałem oferty z długopisami reklamowymi w bardzo niskich cenach. Sam miałem taki i naprawdę dobrze się trzymał. Nadruk był zrobiony bardzo solidnie, dlatego po długim czasie nadal był bardzo dobrze widoczny. Myślę, że do każdej firmy taki oryginalny gadżet się przyda.

Szybka Krysia

Posty: 13

 
Wybierałem kiedyś takie gadżety i powiem, że wcale nie było prosto. Otrzymałem takie zlecenie, ale mnóstwo się musiałem namęczyć. Zbyt duży wybór to też niedobrze, dlatego jeżeli zamierzacie czegoś szukać, a wcześniej tego nie robiliście to musicie zarezerwować sporo czasu.

Gumis

Posty: 28

 
Widziałem oferty z kubkami reklamowymi z nadrukiem jak byłem nad morzem. Ktoś sobie siedział i drukował zdjęcia i to, co klient sobie życzył. Ładne to było.

masazzer4

Posty: 5

 
Byłem w wielu sklepach z artykułami reklamowymi i bywało różnie, jeśli chodzi o oferty. Każdy z nas ma inne podejście do szukania, dlatego im lepiej sklep się przygotuje z ofertą tym szybciej coś odpowiedniego znajdziemy. Trzeba szukać wcześniej, bo na wykonanie zamówienia sklep potrzebuje nawet kilka dni roboczych.

edyta123

Posty: 10

 
Na targach mieliśmy sto koszulek reklamowych i po godzinie ich nie było. Czy reklama przyniosła nam jakieś zyski? Nie wiem, bo akurat tym się nie zajmuje, ale widziałem na mieście kilka osób, które te koszulki nosiły. Właśnie o to przecież chodzi w reklamie, że ma być widoczna.

Ania

Posty: 10