• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

pendrivy z grawerem, poleci ktoś ?

pendrivy z grawerem, poleci ktoś ?

Dlaczego tak wiele osób kupuje do swojej firmy pendrivy z grawerem? Czy naprawdę jest to dobra reklama?

Wariat

Posty: 2

 
Ostatnio zdecydowałem się na zakup do firmy kredek z nadrukiem. Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł, bo zawsze trafi się jakiś rodzic z dzieckiem i w ten sposób można zadbać o reklamę firmy, jeśli takie kredki damy gratis.

Booss23

Posty: 4

 
Gdyby ktoś z Was chciał zamówić dobrej jakości podkładki pod mysz z nadrukiem to w pierwszej kolejności warto odszukać dobrą drukarnię gadżetów reklamowych. Ja osobiście zamawiam je tutaj: https://taniegadzety.pl/content/152-podkladki-pod-mysz i jestem niezwykle zaspokojony.

misuuuop

Posty: 6

 
Wbrew pozorom polecam Wam szczerze wszelkiego rodzaju ekologiczne gadżety reklamowe. Być może sporo ludzi uważa, iż nie są zbyt wytrzymałe, ale ja nie mogę na nie w żaden sposób narzekać i rzeczywiście należałoby je zakupić.

rolniki

Posty: 4

 
Wydaje mi się, że podkładki pod mysz z nadrukiem mogą być znakomitą opcją na reklamę. W końcu jest to produkt codziennego użytku, bo chyba każdy korzysta z komputera.

Marioleczka

Posty: 3

 
Zastanówcie się nad zakupem smyczy reklamowych do firmy, bo odkąd ja je zakupiłam to mam wrażenie, że ilość moich klientów w firmie znacząco się poprawiła.

Czarek

Posty: 4