• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

torby z nadrukiem, polecicie ?

torby z nadrukiem, polecicie ?

Powiedzcie mi dlaczego reklama firmy jest tak istotna oraz na jaki gadżet reklamowy najlepiej się zdecydować?

Lalka

Posty: 1

 
W wypadku, gdy nie macie pojęcia która forma reklamy będzie dla firmy najlepsza to zdecydujcie się na nabycie długopisów promocyjnych, aby rozdawać je klientom. Jest to produkt codziennego użytku, który zostanie wykorzystany.

ciumar1

Posty: 9

 
Każdy z Was kto prowadzi firmę zapewne wie, iż reklama przy pomocy tampodruk jest skuteczna. Zatem pożądane byłoby wejść na tę stronę: https://taniegadzety.pl/content/115-tampodruk.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że jedne z lepszych gadżetów reklamowych do firmy to te, które klienci mogą używać na co dzień. W ten sposób tak naprawdę cały czas będą myśleć o naszej działalności, a co za tym idzie wzrasta oczywiście szansa na to, że jeszcze kiedyś do nas wrócą.

Anno Domini

Posty: 9

 
Niezależnie od tego jaką działalność prowadzicie pomyślcie o tym, aby przynajmniej od czasu do czasu dać klientom za darmo pendrivy promocyjne. Jest to przedmiot, który może przydać się na co dzień, a przy okazji można prosto i skutecznie się rozreklamować.

LiOx

Posty: 12

 
Pomyślcie o tym, aby przynajmniej do niektórych zamówień wkładać klientom jakieś prezenty reklamowe. Odkąd zacząłem tak robić to mam wrażenie, iż są oni bardziej zachęceni do mojej działalności i polecają oni firmę mnóstwo osobom. Oczywiście musi być wykonany na takich przedmiotach odpowiedni i dobry nadruk.

Dzidzia

Posty: 3

 
Ostatnio wpadłem na pomysł, aby zamówić przez Internet torby reklamowe do firmy. Planuje rozdawać je większości klientów, aby w jakiś sposób poszerzyć zasięgi. Myślę, iż może być to dosyć efektywna technika reklamy.

Mr Frog

Posty: 7

 
Ostatnio wpadłem na pomysł, aby zamówić przez Internet torby reklamowe do firmy. Planuje rozdawać je większości klientów, aby w jakiś sposób poszerzyć zasięgi. Myślę, że może być to dosyć skuteczna technika reklamy.

jarostt

Posty: 16