• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ogrzewanie podłogowe wieliczka, która firma ?

ogrzewanie podłogowe wieliczka, która firma ?

Cześć, możecie się podzielić oszczędnościami, jakie daje wam ogrzewanie podłogowe w Krakowie w porównaniu do instalacji z grzejnikami?

Różyczka

Posty: 1

 
Ogrzewanie podłogowe w Wieliczce na prąd opłaca się w zasadzie tylko w przypadku małej powierzchni pomieszczenia. Musisz również pamiętać o tym, że będzie mocno ograniczona szansa wyboru konkretnego materiału na posadzki. Oszczędności w tym przypadku praktycznie nie ma.

Warszawiak

Posty: 16

 
U mnie oszczędności są dosyć spore, bo sięgają aż do 10%! Ogrzewanie podłogowe w Skawinie działa w niższej temperaturze, więc jest bardzo ekologiczne.

waclawk6

Posty: 9

 
Ja korzystam z ogrzewania podłogowego w Krakowie od prawie 5 lat. Niezwykle cenię sobie komfort, jaki oferuje. Mogę stanąć mokrymi stopami na kafelkach w łazience i nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Mam instalację wodną i w porównaniu z grzejnikami jest to nawet 10% rocznej oszczędności na rachunkach za CO.

Sis45

Posty: 5

 
Ja osobiście polecam tę firmę: jakieogrzewaniedom.pl, która zajmuje się wykonywaniem ogrzewania podłogowego w Proszowicach. Z pewnością obsługują również inne miejscowości w Małopolsce. Kontakt z właścicielem jest bardzo dobry, a instalacja służy bez awarii już trzeci rok.

labuh

Posty: 5

 
Jeżeli chcesz mieć ogrzewanie podłogowe w Wieliczce tylko w dwóch, niedużych pomieszczeniach to sporo lepiej jest wybrać system elektryczny, bowiem będzie tańszy w montażu.

Marioleczka

Posty: 3