• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kubki z nadrukiem, szukam !

kubki z nadrukiem, szukam !

Wiecie coś o upominkach reklamowych i ich cenach? Zastanawiam się, aby coś zamówić dla siebie, niemniej jednak nie wiem, co?

Boss

Posty: 4

 
Wybierając gadżety trzeba będzie zastanowić się nie tylko nad tym, jaką mają mieć formę, lecz również nad tym jak dużo ich jest nam koniecznych. Jeżeli do długopisy to najlepiej zamówić kilkaset sztuk. W wypadku kubków czy czapeczek trzeba wszystko dokładnie przemyśleć.

suderuss3

Posty: 3

 
Mnie się czapeczka z nadrukiem bardzo podoba. Rozmawiałem z wieloma osobami i jeśli otrzymają takie czapeczki to chętnie w nich się pokazują na mieście. To oznacza, że taka forma reklamy przynosi bardzo dużo korzyści i na pewno jest to temat godny zainteresowania.

igorek

Posty: 4

 
Gadżetów jest bardzo dużo, ale od nas zależy, co wybierzemy. Musimy mieć pomysł i plan na kampanię reklamową, a wtedy przyniesie to nam bardzo duże zyski i właśnie na tym nam przecież bardzo zależy.

quios

Posty: 31

 
Ważne będzie to, w jaki sposób nadruki reklamowe są zrealizowane. Im lepsza technika tym nadruk nawet na małym długopisie jest lepiej widoczny. Do tego będzie to nadruk, który jest bardzo trwały, a dlatego jest to taka oferta, którą na pewno warto się zainteresować.

Gucio

Posty: 2

 
O tanich gadżetach reklamowych możemy poczytać na stronie interesowej https://taniegadzety.pl/content/83-tanie-gadzety. Sprawdźcie, co o tym piszą fachowcy.

mniszek56

Posty: 8

 
Z tego, co wiem to nadrukami na koszulkach zajmują się specjalne firmy. Korzystają z bardzo nowoczesnego sprzętu, dlatego taki nadruk utrzymuje się po wielu praniach. Im będzie to lepiej wyglądało tym więcej osób będzie w takich koszulkach chodzić po mieście.

propek1

Posty: 12