• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ogrzewanie podłogowe nowe brzesko, dobra firma ?

ogrzewanie podłogowe nowe brzesko, dobra firma ?

Poszukuje fachowej firmy zajmującej się ogrzewaniem podłogowym w Skawinie, natomiast nie wiem, do kogo się mam zgłosić?

dermert

Posty: 1

 
Miałem namiary na jedną z firm, jaka zajmowała się ogrzewaniem podłogowym i mieli bardzo porządne opinie wśród swoich klientów. Postaram się ich odszukać.

Sarenka

Posty: 14

 
Nie wiem czy chce mieć ogrzewanie podłogowe? Mam ogrzewanie na grzejnikach i nie sprawia mi problemów. Było o wiele tańsze w montażu i jeśli coś cieknie to od razu to widać, a nie trzeba zrywać całej podłogi, bo to są wysokie koszty.

Yuri20

Posty: 7

 
Zamówiłem ogrzewanie podłogowe z Proszowic z firmy jakogrzacdom.pl. Zobaczymy jak wykonają wszystko i dam Wam znać. Mieli bardzo atrakcyjne cenny i to mnie zachęciło żeby skorzystać z ich oferty.

kwinto

Posty: 6

 
Ogrzewanie podłogowe ma mnóstwo zalet. Sam z niego korzystam i nie chce mieć już grzejników. Wszystko wygląda o mnóstwo niezwyklej estetycznie, lecz co znaczące dla mnie mam w domu niezmiernie ciepło. Polecam podłogówkę.

Yuri20

Posty: 7

 
Mam podłogówkę i zwyczajne grzejniki i nie narzekam. W salonie zamontowałem podłogówkę, bowiem grzejniki jakoś mi się nie podobają. Takie ogrzewanie schowane jest pod podłogą, a daje mnóstwo ciepła. Mnie się to podoba, wobec tego polecam skorzystać innym.

dobasz

Posty: 9