• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

gadżety z własnym nadrukiem, oferta

gadżety z własnym nadrukiem, oferta

Chciałbym zamówić dużą liczba kubków reklamowych z własnym zaprojektowanym logo. Wiecie, kto się tym może zająć?

Alexiii

Posty: 3

 
Gadżety reklamowe są zawsze modne. Obecnie jest o mnóstwo wiecej szanse, wobec tego pożądane byłoby sobie dopasować gadżety do własnych potrzeb. Kierować się można ceną jakością, kształtem, kolorem i przeznaczeniem. Tych kryteriów, które pożądane byłoby wziąć pod uwagę jest naprawdę niezwykle, natomiast to niezwykle dużo.

opert34

Posty: 6

 
Miałem firmę, która oferowała znaczny wybór gadżetów reklamowych z nadrukiem, lecz nie wiem teraz jak ich odszukać. Zamawiałem smycze i wszystko było wykonane naprawdę niezwykle fachowo. Ceny z tego, co pamiętam też były niezwykle atrakcyjne. W kilka dni wszystko było wykonane i wysłali paczkę do mojego domu.

CZesiek45

Posty: 9

 
Nie da się polecić jednej firmie tych samych gadżetów reklamowych, bo każdy ma inne podejście do tego tematu. Trzeba sobie dopasować wielkość, kolor i inne parametry gadżetów reklamowych, a wtedy będzie to dopasowane.

djramu

Posty: 4

 
Duży wybór metalowych i plastikowych długopisów reklamowych można odszukać na https://kubki-reklamowe.org. Można poczytać, co wybrać i jak dopasować gadżety reklamowe, aby dawały jak największe efekty promocyjne naszej firmy.

345_14

Posty: 8

 
Nie da się polecić jednej firmie tych samych gadżetów reklamowych, albowiem każdy ma różne podejście do tego tematu. Trzeba sobie dopasować wielkość, barwa i różne parametry gadżetów reklamowych, a wtedy będzie to dopasowane.

Klimer56

Posty: 5

 
Szukanie prezentów na każdą okazję to coś, co lubię. Może nie każdy lubi robić zakupy i kupować prezenty, ale ja należę do tych, którzy tylko na to czekają.

MisiekKce

Posty: 22

 
Jeżeli komuś zależy na niskich cenach to w sprzedaży są breloki albo długopisy. Niewiele to kosztuje, niemniej jednak za to można zamówić większą liczba. To oznacza, że rozdamy takie gadżety większej ilości klientów. Im wiecej osób je zdobędzie tym reklama będzie skuteczniejsza w działaniu.

JasioJasio

Posty: 6

 
Gadżety reklamowe są zawsze modne. Dzisiaj jest o wiele więcej możliwości, dlatego warto sobie dopasować gadżety do własnych potrzeb. Kierować się można ceną jakością, kształtem, kolorem i przeznaczeniem. Tych kryteriów, które warto wziąć pod uwagę jest naprawdę bardzo, ale to bardzo dużo.

miner33

Posty: 18

 
Nigdy kubków reklamowych nie zamawiałem dla własnej firmy, natomiast mam ich niesłychanie dużo w kolekcji. Z każdych wakacji kubek mam przywieziony, wobec tego myślę, iż to super gadżet.

edmundzio

Posty: 5