• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

odzież reklamowa, gdzie szukać ?

odzież reklamowa, gdzie szukać ?

Znacie jakąś firmę, jaka zajmuje się sprzedażą kubków reklamowych z nadrukiem? Szukam przeróżnych rodzajów kubków reklamowych.

dmanuss

Posty: 1

 
Zamawialiśmy oferty z zegarami reklamowymi i był to strzał w dziesiątkę. Klienci lubią takie gadżety. Można zamówić tańsze plastikowe zegary albo te droższe wykonane z metalu.

marcinmg

Posty: 24

 
Oferty z długopisami reklamowymi znajdziemy w sporo firmach, wobec tego należałoby się tym zainteresować. Jeżeli chodzi o materiał, z jakiego mają być wykonane to już indywidualna sprawa zamawiającego. Trzeba określić się z kosztami i wtedy bezproblemowo coś dopasujemy dla siebie.

Seba123

Posty: 12

 
Do swojego sklepu zamawiałem różne torby reklamowe i oferta była rzeczywiście bardzo dobrze przygotowana. Odszukacie torby materiałowe jak i papierowe. Różni się trwałością, wielkością, kolorami jak i ceną.

kwinto

Posty: 7

 
Ofertę z notesami reklamowymi znajdziecie tutaj https://spiro.net.pl. Wszystko jest dokładnie opisane i łatwo coś dopasować dla siebie. Myślę, że są tutaj bardzo atrakcyjne ceny. Sami sprawdźcie, a szybko się o tym przekonacie.

Laleczka

Posty: 12

 
W biurach podkładki reklamowe to podstawa i na pewno należałoby będzie taką powierzchnię wykorzystać do reklamy. Mamy różne wielkości takich podkładek, niemniej jednak i różne kształty, zatem nie będzie większych kłopotów, aby coś dopasować. Trzeba zaznajomić się z ofertami i wybrać to, co nam się na pewno przyda.

Wraczki333

Posty: 5

 
Oferty z ołówkami reklamowymi można odszukać poprzez Internet. Na ołówku jest mało miejsca, ale dobrze przygotowana firma jest w stanie tam wykonać oryginalny nadruk.

Strzała

Posty: 16

 
W biurach podkładki reklamowe to podstawa i na pewno warto będzie taką powierzchnię wykorzystać do reklamy. Mamy różne wielkości takich podkładek, ale i różne kształty, dlatego nie będzie większych problemów, aby coś dopasować. Trzeba zaznajomić się z ofertami i wybrać to, co nam się na pewno przyda.

Kitas

Posty: 5

 
Na pewno powerbanki reklamowe to gadżet, który każdy chce mieć. Dzisiaj korzystamy z telefonów bardzo w wielu przypadkach, wobec tego dobrze jest mieć zmagazynowaną energię. My możemy taki gadżet wykorzystać do reklamy i właśnie na tym nam na pewno bardzo zależy. Reklama wcale nie musi być bardzo droga.

Booss23

Posty: 3

 
Uważam, że pożądane byłoby zainteresować się odzieżą reklamową, albowiem jest to jeden z najlepiej widocznych gadżetów, jakie są w sprzedaży. Jeśli wybierzemy dobrze przygotowaną ofertę to odszukamy najlepsze materiały, natomiast i bardzo atrakcyjne ceny i to najważniejsze.

Różyczka

Posty: 13