• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ogrzewanie podłogowe nowe brzesko, która firma ?

ogrzewanie podłogowe nowe brzesko, która firma ?

Zastanawiam się czy montować ogrzewanie podłogowe w swoim domu czy pozostać przy zwykłych grzejnikach? Co sądzicie o tym?

dominikk6

Posty: 2

 
Ogrzewanie u mnie w domu sprawdza się niesłychanie dobrze. Nie mogę na nie narzekać, wobec tego polecam się tym zainteresować. Działa sprawnie i wydajnie, a to dla mnie najistotniejsze.

suderuss3

Posty: 6

 
Od lat mam ogrzewanie podłogowe i nie sprawia mi żadnych problemów. Jeśli wszystko jest podłączone szczelnie to, co tam ma się zepsuć? Korzystam z ogrzewania podłogowego i pompy ciepła. Takie połączenie jest dla mnie bardzo ekonomiczne. Polecam innym.

Ryszardzik3

Posty: 11

 
Jest sporo firm, jakie się tym zajmują. Trzeba sprawdzać czy rzeczywiście się na tym znają i dopiero wówczas bierzemy ich do siebie. Pamiętajcie, iż ogrzewanie podłogowe jest ukryte, zatem ma być w stu procentach szczelne. Firma musi się rzeczywiście na takich pracach dobrze znać.

dermert

Posty: 4

 
Jeśli szukacie kogoś do montażu ogrzewania podłogowego w Wieliczce to tutaj pracahydraulika.pl jest specjalista. Ta firma zna się na tym bardzo dobrze, dlatego jest w stanie Wam doradzić, co i jak zamontować, mnie we wszystkim bardzo pomogli.

Adi666

Posty: 15

 
Oszczędności na ogrzewaniu podłogowym są naprawdę bardzo duże. Mniejsza temperatura na piecu ma znaczenie. Nie zużywamy tyle energii, a nadal w pomieszczeniu jest bardzo ciepło. Nawet, jeśli instalacja jest droższa w montażu to szybko się te wszystkie koszty zwracają.

Kitas

Posty: 3