• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kubeczki jednorazowe z nadrukiem, znacie sklep ?

kubeczki jednorazowe z nadrukiem, znacie sklep ?

Myślicie, że kubeczki jednorazowe z nadrukiem w biurze firmy to dobry pomysł? Chciałbym, żeby klienci mieli je do dyspozycji.

Wariat

Posty: 5

 
Długo zastanawiałem się czy zamawiając gadżety dla moich klientów wybrać grawerowanie laserem czy może jakaś inną metodę, natomiast w końcu się na to zdecydowałem. Muszę przyznać, iż był to bardzo dobry wybór i jestem z niego zaspokojony i jak najbardziej spełnia moje oczekiwania.

Mariusz

Posty: 8

 
Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad tym w jaki sposób najlepiej umieścić na jakimś przedmiocie logo firmy czy też jakiś napis z nią związany to polecam grawerowanie laserem. Ostatnio się na to zdecydowałem i muszę przyznać, że produkty zostały wykonane bardzo solidnie, a sam grawer prezentuje się niesamowicie.

chksfans

Posty: 19

 
Z tego co wiem to raczej nie wszyscy byli przekonani do grawerowania laserem na upominkach dla klientów. Muszę przyznać, iż metoda ta jest niezmiernie wytrzymał i przede wszystkim o dużo lepiej się prezentuje.

pawel253 

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o bardziej ekskluzywne gadżety dla klientów to zdecydowałem się na skrzynki na alkohol z logiem firmy. Stwierdziłem, że będę od czasu do czasu dawał je klientom gratis do zamówień – są niezwykle ładnie wykonane.

labuh

Posty: 3

 
Od kilku dni mam w firmowym biurze kubeczki jednorazowe z nadrukiem i zauważyłem, że wielu klientów z nich korzysta. Umieściłem na nich logo mojej firmy wraz z nazwą przez co liczę na jakąś reklamę lub chociaż przyciągnięcie uwagi. Zakupu dokonałem przez Internet i muszę przyznać, że wszystko odbyło się bez problemu.

22elzo

Posty: 20

 
W wypadku, gdy chcielibyście zamówić torby promocyjne do firmy to niesłychanie polecam Wam tę stronę: https://taniegadzety.pl/content/116-torby-ekologiczne.

dobryrd

Posty: 10

 
Długo zastanawiałem się czy zamawiając gadżety dla moich klientów wybrać grawerowanie laserem czy może jakaś inną metodę, ale w końcu się na to zdecydowałem. Muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór i jestem z niego zadowolony i jak najbardziej spełnia moje oczekiwania.

TomekK

Posty: 10

 
Ostatnio stwierdziłem, że zamówię do firmy upominki z nadrukiem w większych ilościach. Co prawda wydam na nie wiecej pieniędzy, lecz z tego co wiem przy większych zakupach w wielu sklepach można uzyskać atrakcyjne rabaty, więc wydaje mi się, że jest to całkiem dobry pomysł.

derums3

Posty: 4