• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

poradniki o marketingu, gdzie ?

poradniki o marketingu, gdzie ?

Potrzebna mi wiedza na temat prowadzenia firmy. Jeśli macie namiary na jakieś rzetelne artykuły o marketingu, dajcie znać.

Aklimer56

Posty: 2

 
Mam podobny problem. Jak na razie nie stać mnie na żadnych doradców itd. Może dzięki poradom uda mi się coś konkretnego wybrać dla swojej firmy. Uważam, że dla chcącego nie ma nic trudnego i dlatego szukam rzetelnych poradników o marketingu. Może dzięki odbiję się od dna :D

dobrusia

Posty: 6

 
Sprawdź sobie artykuły o finansach na tej stronie http://citymag.pl/odkurzacz-do-kominka/. Bardzo ciekawy portal poradnikowy, na którym znalazłem sporo rzetelnych informacji, które mi się przydały. Polecam.

Krakus

Posty: 7

 
A jakaś stronka z artykułami o technologii? Ktoś coś? Ciekawi mnie ta tematyka, a jakoś nie mogę znaleźć nic konkretnego. Chodzi mi o naprawdę super nowości. Znacie? Piszcie. Będę czytał :D

MShR

Posty: 18

 
Na jakim? Pisz, bo mnie też wzięło na zdrowy tryb życia. Dzięki temu, że udało mi się schudnąć 5 kg, zaczęłam wierzyć w siebie i w to, co kiedyś było dla mnie wręcz niemożliwe. Lubię czytać artykuły o domu, o zdrowiu i ćwiczeniach.

pracuss33

Posty: 7

 
Według mnie trzeba poznać od podszewki taki serwis, żeby mu zaufać. Zwyczajnie, gdy trafiam na nowy portal lifestylowy, czytam to, co interesuje mnie najbardziej. Później przechodzę do innych kategorii i już wiem, czy się nadaje na dłuższe posiedzenia :D Na mnóstwo z takich piszą eksperci w danych dziedzinach i tylko z takich korzystam na stałe.

Trener

Posty: 20